Windows Phone 8 İşletim Sistemi İçin Skype Uygulaması Çıktı

Windows Phone 8 İşletim Sistemi İçin Skype Uygulaması Çıktı

8 İşletim Sistemi pazara sunulalı çok kısa bir süre olmasına ve henüz 3 adet cihaz ile kullanıcı karşısına çıkmasına rağmen Mobil Uygulama alanındaki eksikleri sebebiyle eleştiri konusu olmaya başladı.

Bir Android İşletim Sistemi ve İOS İşletim Sistemi kadar uygulama sayısına sahip olmasa bile birçok temel uygulamanın 8 İşletim Sisteminde bulunmaması kullanıcılar için bir soru işareti olmaya devam ediyor.

Bu noktada Microsoft tarafından hazırlanan Skype Uygulaması 8 İşletim Sistemi için market üzerinden indirilebilir hale getirildi. Bu noktada iletişim alanındaki bir uygulama sisteme yüklenerek sıkıntının azalması sağlanmaya çalışılıyor.

Windows Phone 8 İşletim Sistemi İçin Skype Uygulaması Çıktı
Windows Phone 8 İşletim Sistemi İçin Skype Uygulaması Çıktı

 

Yaptığı kampanyalar ile Uygulama sayısını arttırmaya çalışan İşletim Sistemi 2012 senesini bu şekilde yetersiz uygulama sayısı ile bitirecek gibi görünüyor. 2013 senesi ise Windows için bir anlamda kendini bulma ve rekabete hazırlanma süreci olacak gibi görünüyor.

Pazardaki dişli rakipleri ile daha etkin bir mücadele için kesenin ağzını açan Microsoft firması Uygulama Geliştiricilere özel hediye ve ödüller vererek de bu alandaki eksiklerini gidermeye çalışıyor diyebiliriz.

  LG Optimus 7 Modeli de Güncelleme Alamayacak Cihazlar Arasına Girdi

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Cep telefonum windows 8 haliyle en sık kullandığım program skype programı ara sıra nokia telefonumda donma olsada her işimi görüyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status