Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC Elation Modelinin Özellikleri ve Bilgileri

Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC Elation Modelinin Özellikleri ve Bilgileri

HTC firması geçmişe dönerek Windows Phone 8 İşletim Sistemini kullanan yeniş cihazlarını pazara yavaş yavaş sunma hazırlığında. Hatta bu yolda ilk adımını atmış durumda. HTC Elation kod adı ile pazara çıkmaya hazırlanan yeni WP8 İşletim Sistemine sahip cihaz HTC tarafından resmen açıklanmadan sızdırıldı. Sızdırılan bilgi ve resimlere göre HTC Elation modeli firmanın One X modeli […]yorumlar.net

firması geçmişe dönerek Windows Phone 8 İşletim Sistemini kullanan yeniş cihazlarını pazara yavaş yavaş sunma hazırlığında. Hatta bu yolda ilk adımını atmış durumda.

Elation kod adı ile pazara çıkmaya hazırlanan yeni WP8 İşletim Sistemine sahip cihaz tarafından resmen açıklanmadan sızdırıldı.

Sızdırılan bilgi ve resimlere göre HTC Elation modeli firmanın One X modeli ile neredeyse aynı kasa yapısına sahip. Aslında özellik olarak da aynı özelliklere ve donanımlara sahip de diyebiliriz.

1.4 GHz lik Dört Çekirdekli bir işlemci ile pazara sunulması planlanan cihazın 1 GB Ram ve 32 GB Dahili Hafızası olacak gibi görünüyor. 8 MP arka ve 1.3 MP ön kameraya sahip olacak olan cihazda 4,7 İnç HD Süper LCD Ekran kullanılıyor.

  HTC One İkisi Bir Arada Modeli İçin Çalışmalara Başlamış Durumda
HTC Elation Windows Phone 8 Akıllı Telefon
HTC Elation Windows Phone 8 Akıllı Telefon

NFC ve DLNA gibi protokolleri destekleyen cihazda Bluetooth 4.0 teknolojisi de es geçilmemiş durumda. 1080p HD Video çekme özelliğine sahip olan cihazın ön kamera sayesinde de 720p Video Chat desteği de oldukça etkileyici.

Beats Audio ses donanımı ile gelmesi planlanan cihazın 2000 mAh lik birde bataryası bulunuyor.

Firmanın gelecek hafta içerisinde duyurması beklenilen yeni modeli HTC Elation bir anlamda Windows Phone 8 İşletim Sistemine sahip en yüksek donanımlı cihazlardan birisi olacak gibi görünüyor.

Bakalım HTC bu şekilde yukarıdan girdiği pazarda dilediği satış rakamlarına ulaşabilecek mi?

HTC Elation Özellikleri
HTC Elation Özellikleri

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status