Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC One Serisi Yolda

Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC One Serisi Yolda

için 2013 senesi satışlar bazında iyi personel bazında ise kayıplarla ilerleyemeye devam ediyor. Bu noktada da elindeki ONE kozunu iyi değerlendirip bu süreci en az hasar ile atlatmanın hesaplarını yapıyor.

Pazara Android 4.1.2 Jelly Bean İşletim Sistemi ile çıkan modeli daha sonrasında da ve gibi iki farklı model ile de desteklendi. Şimdi ise sırada İşletim Sistemi desteği var.

Her kullanıcının ile yakınlaşmasını isteyen firma Windows Phone 8 İşletim Sistemi ile donatacağı yeni için çalışmalara başladı. Aslında modeline donanımsal anlamda hiçbir müdahale yapılmayacak. Cihazda sadece Windows Phone 8 İşletim Sistemi kullanılacak.

Bu noktada HTC firmasının pazardaki rekabet edebilirlik seviyesini biraz daha arttırması amaçlanmış durumda. Eğer bu çalışmayla beraber ve modellerini de pazara sürerse HTC firması HTC One serisinden epey ekmek yer gibi görünüyor.

Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC One Serisi Yolda
Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC One Serisi Yolda

 

Bakalım HTC yönetimi bu konuda nasıl bir karar alacak, WP8 HTC One modeli pazara çıkacak mı? ve modelleri ne zaman satışa çıkacak. Bu modellerde de WP8 olacak mı?

 

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status