Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC One Serisi Yolda

Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC One Serisi Yolda

HTC için 2013 senesi satışlar bazında iyi personel bazında ise kayıplarla ilerleyemeye devam ediyor. Bu noktada da HTC elindeki HTC ONE kozunu iyi değerlendirip bu süreci en az hasar ile atlatmanın hesaplarını yapıyor. Pazara Android 4.1.2 Jelly Bean İşletim Sistemi ile çıkan HTC One modeli daha sonrasında da HTC One Mini ve HTC One Max […]


için 2013 senesi satışlar bazında iyi personel bazında ise kayıplarla ilerleyemeye devam ediyor. Bu noktada da elindeki ONE kozunu iyi değerlendirip bu süreci en az hasar ile atlatmanın hesaplarını yapıyor.

Pazara Android 4.1.2 Jelly Bean İşletim Sistemi ile çıkan modeli daha sonrasında da Mini ve gibi iki farklı model ile de desteklendi. Şimdi ise sırada İşletim Sistemi desteği var.

Her kullanıcının ile yakınlaşmasını isteyen firma Windows Phone 8 İşletim Sistemi ile donatacağı yeni HTC One için çalışmalara başladı. Aslında HTC One modeline donanımsal anlamda hiçbir müdahale yapılmayacak. Cihazda sadece Windows Phone 8 İşletim Sistemi kullanılacak.

  HTC’nin İlk Çeyrek Sonuçları Yüzleri Güldürdü

Bu noktada HTC firmasının pazardaki rekabet edebilirlik seviyesini biraz daha arttırması amaçlanmış durumda. Eğer bu çalışmayla beraber ve modellerini de pazara sürerse HTC firması HTC One serisinden epey ekmek yer gibi görünüyor.

Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC One Serisi Yolda
Windows Phone 8 İşletim Sistemli HTC One Serisi Yolda

 

Bakalım HTC yönetimi bu konuda nasıl bir karar alacak, WP8 HTC One modeli pazara çıkacak mı? ve modelleri ne zaman satışa çıkacak. Bu modellerde de WP8 olacak mı?

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status