Windows Phone 8 Tamamlandı ve Üreticilere Gönderildi

Windows Phone 8 Tamamlandı ve Üreticilere Gönderildi

Microsoft firması tarafından yapılan bir açıklamaya göre uzun süredir üzerinde çalışmalara devam edilen Windows Phone 8 İşletim Sistemi artık tamamlandı ve üreticilere gönderildi. Android İşletim Sistemi ve İOS İşletim Sistemi arasında kalan ve Windows tarafından ortaya konulacak İşletim Sistemini merakla bekleyenler kısa bir süre içerisinde Windows Phone 8 İşletim Sistemine sahip yeni cep telefonlarına sahip olabilirler. […]yorumlar.net

 firması tarafından yapılan bir açıklamaya göre uzun süredir üzerinde çalışmalara devam edilen artık tamamlandı ve üreticilere gönderildi.

Android ve İOS arasında kalan ve Windows tarafından ortaya konulacak İşletim Sistemini merakla bekleyenler kısa bir süre içerisinde İşletim Sistemine sahip yeni cep telefonlarına sahip olabilirler.

tarafından İşletim Sisteminin tamam olduğu bilgisi verildikten sonra gözler , ve firmalarına çevrildi hemen. Çünkü şu aşamada İşletim Sistemine sahip ilk cihazları üretmeyi planlayan ve başlayan firmalar listesinde üç ezeli rakip var.

Microsoft Firması Windows Phone 8 İşletim Sistemini Duyurdu
Firması Windows Phone 8 İşletim Sistemini Duyurdu

 

Yakın bir süre içerisinde pazarda Akıllı Telefon Devrimi yaşanacak gibi görünüyor. Bakalım yeni bir oyuncu ile pazar nasıl bir sıralamaya doğru kaymaya başlayacak.

 

 

  Full HD Ekran ve Dört Çekirdekli Nokia Lumia Bandit Serisi Yolda
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bakalım Windows Phone 8 gerçekten dedikleri gibi elini kolunu sallayarak pazarda söz sahibi olabilecek mi?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status