Windows Phone 8’li Nokia Lumia 920 Türkiye’de Satışa Çıktı

Microsoft tarafından bir anlamda Nokia firmasının kurtarıcısı olması için pazara sunulan Windows Phone 8 İşletim Sistemine sahip ilk modellerden birisi olan Nokia Lumia 920 modeli ülkemizde satışa sunuldu.

Turkcell tarafından Operatör Kampanyalı ve Operatör Kampanyasız olmak üzere içi farklı fiyatlandırma ile satışa sunulan Nokia Lumia 920 modeli şu aşamada satışa girmiş durumda.

Operatör Kampanyasız olarak ürüne sahip olmak isteyenler için belirlenmiş olan Ücret 1649 TL. Pazar ortalamasına bakıldığında Nokia Lumia 920 modeli ile Samsung Galaxy S3 modelinin aynı fiyat kulvarında satışta olduğunu görebiliriz.

Operatör kampanyalı olarak satışa sunulan Lumia 920 modeli için ise Turkcell firması henüz net bir paket fiyatı belirlememiş durumda. Ancak birkaç gün içerisinde gelen satış isteklerine göre bir fiyatlandırma yapılacak gibi görünüyor.

Turkcell Nokia Lumia 920 Satışına Başladı
Turkcell Nokia Lumia 920 Satışına Başladı

Nokia Lumia 920 modeli şu aşamada bazı Turkcell İletişim Merkezlerine gönderilmiş durumda. Ancak satışların yoğunlukla Turkcell Mağaza üzerinden internetten alınacağı, Ücretsiz Kargo ile adrese teslim edileceği bilgisini sunalım. Çünkü henüz çok sayıda ürün girişi yapılmadığı için her mağazada da satışına başlanılamadı.

Beyaz, Kırmızı, Sarı ve Siyah renk seçenekleri içi satışa sunulan Nokia Lumia 920 modeli için cihaza ilk sahip olanlardan biri olmak istiyorsanız acele etmeniz gerekecek.

Turkcell Nokia Lumia 920 Satışına Başladı
Turkcell Nokia Lumia 920 Satışına Başladı

Bu arada ilk alımları yapanların Kargolar 13 Kasım günü kargolanmaya başlanacak ve sonrasındaki alımlarda 1-2 gün içerisinde kargo gönderimlerine başlanılacak.

Windows Phone 8’li Nokia Lumia 920 Türkiye’de Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir