Pasaport Kayıt İşlemleriWindows Phone İçin En İnce Model (NEO M1) Yolda

Windows Phone İçin En İnce Model (NEO M1) Yolda

Build 2014 konferansında Microsoft tarafından Windows Phone 8 İşletim Sisteminin 9 inç ve altı ekran boyutlarına sahip Mobil Cihazlarda Ücretsiz Lisans Uygulamasına geçtiğini açıklamasından sonra pazara yeni modeller giriş yapacak gibi görünüyor. Dünyanın en ince telefon modellerinden birisi olma özelliğini bünyesinde taşıyan NEO M1 serisinin bu açıklama sonrasında Windows Phone İşletim Sistemi içeren bir seri […]


Build 2014 konferansında tarafından İşletim Sisteminin 9 inç ve altı ekran boyutlarına sahip Mobil Cihazlarda Ücretsiz Lisans Uygulamasına geçtiğini açıklamasından sonra pazara yeni modeller giriş yapacak gibi görünüyor.

Dünyanın en ince telefon modellerinden birisi olma özelliğini bünyesinde taşıyan NEO M1 serisinin bu açıklama sonrasında Windows Phone İşletim Sistemi içeren bir seri ile pazara çıkmaya hazırlandığı bilgisi pazara sızdırıldı.

5,99 mm kalınlığa sahip olan, 5 inçlik HD ekran ile pazara çıkan 13 MP arka kamera, 1 GB Ram, 8  GB Depolama Alanı özelliklere sahip modelin  daha stabil bir çalışma yapısına sahip .1 İşletim Sistemi ile pazara çıkması bekleniyor.

Windows Phone İçin En İnce Model (NEO M1) Yolda
Windows Phone İçin En İnce Model (NEO M1) Yolda

 

Pazara SnapDragon 400 serisi veya MediaTek MT6582 serisi bir işlemci ile çıkması beklenilen ’li NEO M1 modelinin Türkiye Mobil Pazarına satışa çıkıp çıkmayacağı ise ne yazık ki belli değil.

 

  Sony Mobile ve Microsoft Yakınlaşması Doğrulandı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status