Windows Phone İşletim Sistemi İçin SnapChat Artık Geliyor

Son dönemin popüler uygulamalarından birisi olan ve IOS ile Android İşletim Sisteminde yoğun bir şekilde kullanılan SnapChat cephesinden Windows Phone İşletim Sistemine sahip telefon kullananlara müjdeli haber nihayet geldi.

Uzunca bir süre iki farklı işletim sistemi üzerinden kullanılabilir olan SnapChat için Winsdows Phone kullanıcıları epey zaman harcamış, firmaya oldukça yoğun bir şekilde taleplerini iletmişlerdi.

Bu baskı sonucunda SnapChat firması 2015 Mayıs ayında bir sürüm üzerinde çalıştığı bilgisini vermiş ama o zamandan sonra sessizliğe bürünmüştü.

Şimdi ise İspanyol Lumia Destek hesabından Windows Phone İşletim Sistemi için hazırlanan SnapChat Uygulamasının yolda olduğu duyuruldu.

Resmi bir hesap olmasından dolayı yapılan duyuru oldukça ciddi bir kaynak olarak ele alınabilir ve haberin %100 doğru olduğu düşüncesine çok rahat kapılabiliriz.

Bakalım SnapChat uzunca bir süredir beklettiği kullanıcıları için nasıl bir uygulama ile gelecek. Son dönemde büyük Mobil Uygulamalar, Sosyal Platformlar ve Anlık Mesajlaşma Sistemlerinden darbeler alan WP için iyi bir haber nihayet gelmiş olacak mı?

Windows Phone İşletim Sistemi İçin SnapChat Artık Geliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir