Pasaport Kayıt İşlemleriXbox One Modelleri Kineck Sensörle Beraber Gelecek

Xbox One Modelleri Kineck Sensörle Beraber Gelecek

  Microsoft, geçtiğimiz hafta Xbox One’ın Kinect takılı olmadan da çalışabileceğini açıklamış ve Xbox hayranlarını sevindirmişti. Bu gelişmeden sonra herkes, Kinect içermeyen Xbox One paketlerinin satışa sunulup sunulmayacağını merak etmişti. Microsoft sonunda bu konuya bir açıklık getirdi. Microsoft’tan Phil Harrison’ın açıklamasına göre bütün Xbox One paketleri Kinect içerecek. Kinect olmayan Xbox One paketlerinin ihtimal dahilinde […]


 

, geçtiğimiz hafta Xbox One’ın Kinect takılı olmadan da çalışabileceğini açıklamış ve Xbox hayranlarını sevindirmişti. Bu gelişmeden sonra herkes, Kinect içermeyen Xbox One paketlerinin satışa sunulup sunulmayacağını merak etmişti. sonunda bu konuya bir açıklık getirdi.

’tan Phil Harrison’ın açıklamasına göre bütün Xbox One paketleri Kinect içerecek. Kinect olmayan Xbox One paketlerinin ihtimal dahilinde dahi olmadığını belirten Harrison, neden böyle bir karar verdiklerini ise şöyle açıkladı:

Xbox One ile Kinect ayrı sistemler değil, tek bir sistemdir. Xbox One’ın işlemcisi, Blu-ray’i, kumandası olduğu gibi Kinect sensörü de vardır. Bunlar konsol ekosisteminin parçalarıdır.

Xbox One Modelleri Kineck Sensörle Beraber Gelecek
Xbox One Modelleri Kineck Sensörle Beraber Gelecek

Xbox One’ı Kinect’le birlikte çok daha başarılı olacağını düşünen Harrison, evinde bir adet Xbox One bulunduğunu ve Kinect sayesinde rahat kullanıma sahip olduğunu iddia etti.

Diğer teknolojik cihazların da böyle özelliklere sahip olmasını dilediğini söyleyen Microsoft yetkilisi, bu kararın değişmeyeceğini de vurguladı.

Kaynak: www.technopat.net

  Microsoft XBOX One İle Pazara Çıkacak Oyunlar Belli Oldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status