Xiaomi Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası Başlattı

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon üreticisi Xiaomi firması şimdi de Pazar payını arttırabilmek için Cashify firması ile ortaklık kurarak Exchange (Değiş – Tokuş) Programını başlattı.

Tabi ki bu Eskisini Getir, Yenisini Götür kampanyası Türkiye Pazarı için şu aşamada geçerli değil. Çünkü kampanya Xiaomi firmasının kendi mağazaları olan Mi Home Store üzerinden gerçekleştirilecek.

Değişim Kampanyası kapsamında çalışır vaziyetteki Eski Akıllı Telefonlarını kampanyanın geçerli olduğu mağazalara götürerek burada bulunan personeller aracılığı ile piyasa koşullarına göre bir değerlendirmeye tabi tutuyorsunuz.

Bu değerlendirme sonucunda da firma size bir bedel belirliyor ve bu bedel üzerinden yeni bir Xiaomi telefon alırken indirim kazanmış oluyorsunuz.

Mi Home Store

İleri Tarihli Değişim Yapmakta Mümkün

Firma tarafından ayrıca ileri tarihli değişim sözü de alabiliyorsunuz. Bu sistem üzerinden belirlediğiniz tarihte Cashify firması tarafından adresinize bir yetkili gönderiliyor ve cihazı teslim alıyor.

Aynı süreç sonunda yine size cihazın piyasa değerleri üzerinden bir hediye çeki verilerek Xiaomi markalı bir ürün aldığınızda indirim olarak kullanmanız sağlanmış oluyor.

Elbette ki kampanya kapsamında sadece Akıllı Telefon satın almanız gerekmiyor. Mi Home Store üzerinde satışta olan herhangi bir ürünü veya ürün grubunu bu indirim ile satın alabiliyorsunuz.

Xiaomi Exchange Kampanyası

Türk Kullanıcıların Beklentisi Büyük

Xiaomi firması henüz ülkemizde resmi olarak satışa çıkmadı. Ancak Çinli firmaların Türkiye Pazarına olan ilgisi ortada. O sebeple de önümüzdeki dönemde Xiaomi Türkiye programı hayata geçirilebilir.

Eğer Türkiye’de de bir Mi Home Store açılır ve bu Değişim Kampanyası başlatılırsa Türk Kullanıcıların büyük ilgi göstereceği aşikâr.

Son dönemde İthalatçı Garantili olmasına rağmen ciddi satış başarıları elde eden Xiaomi firması kendi satış mağazaları üzerinden çok daha başarılı bir satış süreci geçirecektir diye düşünüyorum.

Xiaomi Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası Başlattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir