Xiaomi Fiyatları Yükseltmeden Suya ve Toza Dayanıklı Olacak

Pazarda Fiyat Performans konusunda agresif adımlar atan Xiaomi firması şimdi de Suya ve Toza Dayanıklı Akıllı Telefon üretmek için düğmeye bastı.

Ürettiği ürünlerde Yüksek Donanımsal Özellikler kullanmasına rağmen Uygun Fiyat Politikasından vazgeçmeyen firmanın 2016 yılı sonuna doğru pazara süreceği yeni modellerde artık IP Sertifikalarını da görmeye başlayacağız.

Hem de cihazlara Suya ve Toza Dayanıklılık Özelliği katılırken Fiyat noktasında da oldukça az bir oynamaya yapılacak.

 

Mi 5 Modeli
Mi 5 Modeli

 

LG OLED Ekrana Geçiş Yapılacak

Geçtiğimiz günlerde basına sızdırılan bilgilere göre Xiaomi firması bundan sonraki süreçte pazara süreceği Akıllı Telefon modellerinde LG firması tarafından üretilen OLED Ekran Yapısını kullanacak.

Özellikle bu sene sonu pazara sürülmesi beklenilen yeni modellerde bu ekran yapısı kullanılarak kullanıcılara daha net bir görüntü kalitesi sunulması amaçlanıyor.

 

Xiaomi CEO'su Lei JUN
CEO Lei JUN

 

Suya ve Toza Dayanıklı Kasa %3 Zamlı

Çin’de yayın yapan ulusal gazetelere basın açıklaması yapan Xiaomi CEO’su Lei JUN yakın dönemde Duya ve Toza Dayanıklı Xiaomi modellerinin pazara çıkacağının müjdesini verdi.

Bu müjdenin yanında Fiyat noktasında da eski kasalardan çok farklı bir fiyata sahip olmayacağını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre yeni Kasaların maliyete etkisi %2 – %3 oranlarında olacak.

Hatta şuan 308 Dolar etiket fiyatına sahip olan Xiaomi Mi 5 serisinin Suya ve Toza Dayanıklı Kasaya sahip olan serisi 316 Dolar olacak.

Yani totalde 308 Dolara 8 Dolar fark kullanıcıya yansımış olacak.

 

Xiaomi Fiyatları Yükseltmeden Suya ve Toza Dayanıklı Olacak
Xiaomi Fiyatları Yükseltmeden Suya ve Toza Dayanıklı Olacak

 

Kavisli Ekran, Çift Kamera, Dayanıklı Kasa

Pazardaki ürün çeşitliliğini arttırmayı kafasına koyan firmanın 2016 – 2017 yılları içerisinde pazara süreceği farklı yapılarda kesinleşmeye başladı.

Samsung Edge serisi ile hayatımıza giren Kavisli Ekran Yapısına sahip yeni modellerini yakında duyuracak olan firma ayrıca Huawei P9 serisindeki gibi Çift Kameralı modellerini de pazara sürecek.

Suya ve Toza Dayanıklılık konusunda da adımlar atan Xiaomi firmasının yakın dönemde pazarda farklı birçok model ile varlığını göstermesi bekleniyor.

Uygun Fiyatı ve Yüksek Özellikleri ile ben buradayım gelin beni alan diyen firmanın Ülkemizde Resmi Olarak Satışı ise ne yazık ki yapılmıyor.

 

Xiaomi Fiyatları Yükseltmeden Suya ve Toza Dayanıklı Olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir