Xiaomi Markalı Ürünler TeknoSA Stoklarına Girmeye Başladı

Uzunca süredir ülkemizde sadece İnternet Siteleri ve Migros gibi marketler üzerinden satılan Xiaomi markalı Akıllı Telefon ve Akıllı Bileklik modellerinin satışına TeknoSA’da başlamış durumda.

İlk olarak stoklara Xiaomi REDMI 4A Dual model akıllı telefonu ve Xiaomi Mi Band 2 modelini sokan TeknoSA firması yakın dönemde diğer modellerin de satışına başlayacak gibi görünüyor.

Stoklara yeni girmiş olmasından dolayı Sınırlı Stok ile satışı yapılan modelin mağazalara dağılımı ne zaman yapılır bilemiyoruz. Ancak yakın dönemde bu cihazlardan birisini almayı düşünenler için TeknoSA ciddi bir adım atmış durumda.

 

Xiaomi Redmi 4A - Teknosa

 

Garanti Bilgisi Mevcut Değil

Xiaomi bildiğiniz gibi henüz Resmi olarak Türkiye’de satılan bir ürün değil. Ancak farklı İthalatçılar üzerinden ürünler Türkiye Pazarında bir şekilde satılıyor.

TeknoSA firması ürünleri hangi İthalatçılar üzerinden getirdi bilemiyoruz. Ancak bu atılım Xiaomi markası adına daha fazla kullanıcıya ulaşması bazında güzel bir atılım olmuş durumda.

Çünkü özellikle Fiyat Performans anlamında ciddi bir kitlenin takip ettiği Xiaomi farklı sektörlerdeki ilginç ürünleri ile de Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

 

Xiaomi Mi Band 2 - Teknosa

 

Mi Band 2 Modeli Ciddi Bir Satış Başarısı Yakalar

Biraz geç olmasına rağmen bir Teknoloji Mağazasında satışına başlanılan ve 99 TL gibi oldukça güzel bir rakama satışa çıkan Xiaomi Mi Band 2 modelinin birçok kullanıcı tarafından direkt olarak satın alabileceğini düşünüyoruz.

Birçok kullanıcı İnternet Sitelerine güvenemediği veya ürünü görmeden almak istemediği için alımlarını ertelerken TeknoSA üzerinden satışa çıkan bu modelin belirli bir kitle tarafından mutlulukla karşılanacağı da kesin.

Ayrıca Garanti noktasında da bilinmeyen markalardan alınan cihazlardansa hemen hemen her ilde bir veya birden fazla şubesi bulunan TeknoSA’dan alınan cihazlar daha az baş ağrıtacaktır. Sonuçta her zaman için karşınızda büyük bir markaya sahip bir muhatap bulabiliyor olacaksınız.

 

TeknoSA – Xiaomi RedMi 4A Satış Sayfası: https://www.teknosa.com/urunler/125076434/xiaomi-redmi-4a-dual-sim-dark-gray-32gb-akilli-tel

TeknoSA – Xiaomi Mi Band 2 Satış Sayfası: https://www.teknosa.com/urunler/145057060/xiaomi-mi-band-2-akilli-bileklik

Xiaomi Markalı Ürünler TeknoSA Stoklarına Girmeye Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir