Xiaomi MI-3 Satış Rekorları Kırmaya Başladı

Dünyanın en büyük 3. Telefon Üreticisi konumunda olan Xiaomi firması Xiaomi MI-3 modeli ile pazardaki gücünü ve satış rakamlarını katladı.

2014 yılı bitmeden Türkiye Mobil Pazarına da giriş yapacak olan Xiaomi MI-3 modelinin Uygun Fiyat – Yüksek Performans beklentisi içerisinde olan kullanıcılar tarafından sabırsızlıkla beklendiğini net bir şekilde görebiliyoruz.

Sürekli Güncelleme alan ve şu anda Android İşletim Sistemlerinde kullanılan En Hızlı ve Sorunsuz Ara Yüze sahip olan Xiaomi MI-3 modeli kullanıcılarına başarılı bir Mobil Deneyim sunmayı başarıyor.

Malezya pazarına giriş yapan ve yeni modeli olan Xiaomi MI-3 serisini satışa sunan Xiaomi firması stokların 17 dakikada tükendiğini bildirdi.

Malezya pazarında daha öncesinde de Satış Rekoru yine Xiaomi firmasında idi. Xiaomi Redmi 1S serisinin ön satışına başladığı süreçte 15 Milyon Adetlik ön sipariş alarak rekorları altüst etmişti.

Xiaomi MI-3
Xiaomi MI-3

5 İnçlik 441 ppi değerine sahip Full HD IPS panele sahip bir ekran ile karşımıza çıkan Xiaomi MI-3 modelinde SnapDragon 800 MSM8274AB serisi, Dört Çekirdekli ve 2.3 Ghz’lik hıza sahip Krait 400 Mimarili bir işlemci kullanılmış durumda.

Adreno 330 Grafik İşlemcisi ile gelen Xiaomi MI-3 modelinde 2 GB Ram ve 16 – 32 GB Dahili Depolama alanı kullanılmış.

13 MP değerinde Arka Kameraya ve 2.1 MP değerinde Ön kameraya sahip olan cihazın batarya değeri ise 3.050 mAh. Bu sebeple de ara yüzünde getirdiği esneklik ile cihaz uzun süreli batarya kullanımı sağlamış durumda.

 

Xiaomi MI-3 2014 Sonuna Kadar Türkiye’de Satışa Çıkacak

 

Malezya’da 280 Dolar gibi bir fiyat ile satışa çıkan Xiaomi MI-3 modelinin ülkemizde ise 1.000 TL altındaki bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Bu özelliklere sahip modellerin ülkemizde 1.300 TL civarından gittiğini düşündüğümüzde 1.000 TL seviyesinden pazara çıkması muhtemel olan Xiaomi MI-3 modelinin satış rekorları kırması beklenebilir.

Xiaomi MI-3 Satış Rekorları Kırmaya Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir