Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları, cihazla alakalı olarak Soru, Sorun, Şikâyet ve Önerileri sizler için bir araya getirdik.

Xiaomi Mi 8 Lite modeli son dönemde ülkemizde oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlanmış olan modellerden bir tanesi olması sebebiyle Kullanıcı Yorumları da ciddi anlamda önemli hale gelmiştir.

Bu sayfa üzerinden gelecek olan cihazı satın almak isteyen ancak kafasında halen soru işareti olan kullanıcılar için de karar verme aşamasında çok fazla şey sunacaktır.

 

Xiaomi Mi 8 Lite Akıllı Telefon

 

Xiaomi Mi 8 Lite modeli ile alakalı olarak sıkça sorulan, sorulması muhtemel olan soruları sizler için bir araya getirdik.

 

Xiaomi Mi 8 Lite Modelinde Görüntülü Görüşme Desteği Var mı?

3. Parti Uygulamalar ile (WhapsApp, Viber, Skype, Google Duo, Messenger) internet üzerinden Görüntülü Görüşme yapabilirsiniz.

 

Suya ve Toza Dayanıklı mı?

Cihazda IP sertifikası yoktur. Suya ve Toza Dayanıklı değildir.

 

FM Radyo Mevcut mudur?

Xiaomi Mi 8 Lite modelinde FM Radyo mevcut değildir.

 

Kablosuz Şarj Desteği Var mı?

Mi 8 Lite modelinde Kablosuz Şarj Desteği bulunmamaktadır.

 

Xiaomi Mi 8 Lite Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Nedir?

Mi 8 Lite modeli bu yazıyı kaleme aldığımız sırada 2.000 TL seviyesinden bir fiyat üzerinden satılmakta idi. (11 Ocak 2019)

Ancak Güncel Satış Fiyatları için Google üzerinden küçük bir araştırma yapmanız daha doğru ve güncel verilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Xiaomi Mi 8 Lite

 

Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcı Yorumları

Mi 8 Lite modeli ile alakalı olarak kullanıcılardan gelen Olumlu ya da Olumsuz Yorumlar özellikle cihazı satın almayı planlayanlar için oldukça önemli bir karar verme etkenidir.

Bu sebeple de sizlerden gelecek olan yorumlar gerek bizler için gerekse de cihazı satın almayı planlayan müstakbel Mi 8 Lite kullanıcıları için çok önemlidir.

 

, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Mi 8 Lite modeli ile alakalı olarak yaşadığınız tüm Sorunları, Soruları ve Şikâyetleri bizlere YORUM sekmesi üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Bu sayede cihazla alakalı olarak ortaya çıkan herhangi bir kronik sorun var mı, kullanıcılar hangi noktalarda sorun veya sıkıntı yaşıyorlar bizim de görme imkânımız olacaktır.

Editörlerimiz tüm yorumları inceledikten sonra veriler ve eldeki bilgiler ışığında size destek olmaya çalışacak ve yorumunuza cevap yazacaktır.