Xiaomi Mi Band 2 Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor

Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik serisi ile pazarda beklentilerin üstünde bir ilgi gören Xiaomi firması şimdi de Xiaomi Mi Band 2 modelinin pazara sürmeye hazırlanıyor.

Yenilenen ve Geliştirilen Xiaomi Mi Band 2 serisinde önceki seriden farklı olarak bir Ekran bizleri karşılıyor olacak.

Önceki seride ekran desteği yok iken Xiaomi Mi Band 2 serisinde Dokunmatik Ekran yer alacak ve kullanıcılara bildirimler direkt bu ekran üzerinden verilecek.

 

6 Milyondan Fazla Xiaomi Mi Band Satıldı

İlk serisini 12 Dolar fiyat etiketi ve 30 Gün Batarya Ömrü ile duyuran ve pazarda beklentilerin üstüne çıkarak 6 Milyondan fazla satan Xiaomi Mi Band serisi firmanın iştahını kabartmış durumda.

İlk modelden elde ettiği Satış Rakamlarını yeni modelinde de görmek isteyen Xiaomi firmasının Xiaomi Mi Band 2 serisini Uygun Fiyattan satışa sunması bekleniyor.

Xiaomi Mi Band 2 Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor
Xiaomi Mi Band 2 Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor

 

Ekran ve NFC En Büyük Değişimler

Xiaomi Mi Band 2 serisinde Ekran Desteği ile birlikte Saat Gösterimi, Bildirimlerin Gösterimi gibi birçok yeni özellik bilekliğe kazandırılmış olacak.

Bunun yanında NFC desteği de gelecek olan Xiaomi Mi Band 2 serisi bu sayede Mobil Ödeme gibi çalışmaları da desteklemeye başlayacak.

Kordon yapısında da değişime giden Xiaomi firması Xiaomi Mi Band 2 serisinde daha dayanıklı ve koldan çıkması zor bir kordon sistemi kullanacak gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2

 

Türkiye’de Gayri Resmi Yoldan Satışta

Ülkemizde resmi olarak Xiaomi firması tarafından satılmasa da özellikle eBay, DX gibi sitelerden satın alınan Xiaomi Mi Band serisi ülkemizde birçok satın noktasında satışa sunuldu.

Büyük teknoloji siteleri tarafından da satışı yapılan Xiaomi Mi Band serisi Gittigidiyor ve SanalPazar gibi sitelerde 60 – 70 TL arasındaki fiyatlardan alıcı buldu.

Xiaomi Mi Band 2 serisinin de pazara çıkması ile yabancı sitelerden yapılan alımların artması ve gayri resmi satış kanallarının oluşması beklenebilir.

Xiaomi Mi Band 2 Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir