Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Ailesinin Görüntüleri Sızdı

Akıllı Bileklik dünyasında belli bir ismi olan Xiaomi firmasının yeni modeli Xiaomi Mi Band 4 modelinin görüntüleri sızdırıldı.

Daha önce 2019 yılı içerisinde satışına başlanacağı duyurulan Xiaomi Mi Band 4 modelinin Tayvan’da alınan bir sertifika sonrasında tasarımı ve fotoğrafları da basına sızmış oldu.

Tasarımsal olarak yine bazı küçük dokunuşlarla pazara çıkacak olan Xiaomi Mi Band 4 modelinin şarj sisteminin de değiştiğini görebiliyoruz. Ancak yine de kendisine özel bir şarj kablosuna bağımlı olmaya devam ediyorsunuz.

 

Xiaomi Mi Band 4

 

Teknik Özellikler İle Alakalı Bir Bilgi Yok

Her ne kadar cihazın görüntüleri sızdırılmış olsa da cihazın teknik özellikleri ile alakalı bir bilgi yok. Ancak bir önceki modelde bulunan tüm özellikleri koruyacağı kesin.

Ayrıca ekran yapısında da bazı iyileştirmeler yapılmış durumda. Ekranda bulunan dokunmatik düğmenin ekranın altına alındığı, çözünürlük ve boyut anlamında da bazı iyileştirmeler yapıldığı ortada.

Batarya noktasında da bir adım yukarı çıkılacağı gelen bilgiler arasında. Ancak artan ekran çözünürlüğü sebebiyle bu artış günlük kullanıma yansır mı onu bilemiyoruz şu aşamada.

 

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Ailesinin Görüntüleri Sızdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir