Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik Resmiyet Kazandı

Çinli bir üretici olan Xiaomi tarafından geliştirilen Giyilebilir Teknoloji Ürünü olan Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik modeli nihayet resmiyet kazanmış oldu. Yapı olarak bir Akıllı Saat yapısında olmayan, daha minimal tasarıma sahip olması sebebiyle de kolda çok fazla sırıtmayan bir ürün olan Xiaomi Mi Band sizi Teknoloji ile buluşturmak üzere hazırlanmış bir ürün olarak dikkatleri […]Çinli bir üretici olan Xiaomi tarafından geliştirilen Giyilebilir Teknoloji Ürünü olan Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik modeli nihayet resmiyet kazanmış oldu.

Yapı olarak bir Akıllı Saat yapısında olmayan, daha minimal tasarıma sahip olması sebebiyle de kolda çok fazla sırıtmayan bir ürün olan Xiaomi Mi Band sizi Teknoloji ile buluşturmak üzere hazırlanmış bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ekran yerine 3 adet LED Bildirim Işığı konulan Xiaomi Mi Band modelinde Akıllı Telefon ile yapılan eşleştirme sonrasında tüm bildirimler Bileklik üzerinden kullanıcıya ulaştırılıyor.

 

Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik
Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik

IP67 Sertifikası ve 30 Günlük Şarj Süresi

 

IP67 sertifikasına sahip olan ve Suya – Toza Dayanıklı bir yapıda kullanıcıya sunulan Xiaomi Mi Band modelinin 30 gün Bekleme Süresine sahip olması da kullanıcıları cezbedecek gibi görünüyor.

Çalar Saat özelliği, Takip-Uyku Monitörü özelliği ve Telefon Güvenlik Kilidi özelliği gibi boyutundan beklenmeyecek işlevsel özellikler sunmayı başaran Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik modeli 13 Dolar gibi bir fiyattan Çin Pazarında satışa sunulmak üzere.

Bilekliğin Avrupa Pazarında ne zaman satışa çıkacağı ise henüz netlik kazanmış durumda değil. Ancak kısa süre içerisinde Türkiye pazarında olmasa da Avrupa’daki belli ülkelerde Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik serisi satışa çıkacaktır.

Yeni Xiaomi Mi Band
Yeni Xiaomi Mi Band

 

Kaynak: Cnet.Com

  Xiaomi Akıllı Saat Serisi Xiaomi Mi Watch Yakında Pazara Çıkacak
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status