Xiaomi Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları, Kullanıcı Şikayetleri ve Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Akıllı Telefon

Kullanıcı Yorumları, kullanıcılardan gelen sorun ve sorunlar ile yine Kullanıcı Şikâyetleri sizler için bir araya getiriyor ve çözüm arıyoruz. Ayrıca Pro modeli ile alakalı yorumlarınızı da bu konudan bizlere aktarabilirsiniz.

Öncelikle konuda Kullanıcı Yorumları olarak Olumlu ya da Olumsuz tüm yorumların paylaşılacağını belirtelim.

Tahmin edeceğiniz gibi cihazla alakalı Memnun Kullanıcıların pek fazla sağda solda yorum yapmadığı aşikâr. Bu sebeple de Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları olarak genelde Note 8 Kullanıcı Şikâyetleri ile karşılaşıyor olacaksınız.

Öncelikle Xiaomi Redmi Note 8 modelinin bazı teknik bilgilerini ve cihazla alakalı sıkça sorulan soruları paylaşalım ve cevaplandıralım. Hemen sonrasında ise sizlerden gelen yorum ve şikâyetlere yer veriyor olacağız.

 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ailesi

 

Xiaomi Redmi Note 8 Teknik Özellikler

Xiaomi Redmi Note 8 ve Note 8 Pro modelinin bazı Temel Teknik Özellikleri aşağıdaki gibidir. Daha detaylı özellikler için resmi sitesine bir göz atabilirsiniz.

 

Özellik  Redmi Note 8  Redmi Note 8 Pro
Ekran 6,3 İnç  6,53 İnç
Arka Kamera  48 MP  64 MP
Ekran Çözünürlüğü  1080×2340 1080×2340
Video Kayıt Desteği  4K  4K
Batarya  4000 mAh 4500 mAh
İşlemci  SnapDragon 665  MediaTek Hello G90T
Suya Dayanım  Var  Var
Toza Dayanım  Yok  Var

 

Xiaomi Redmi Note 8

 

Xiaomi Redmi Note 8 Sıkça Sorulan Sorular

Redmi Note 8 modeli ile karşılaşma ihtimaliniz yüksek olan, cihazla alakalı sıkça sorulan bazı soruları burada paylaşalım ve cevaplayalım istedik.

 

Redmi Note 8 modeli Suya ve Toza Dayanıklı mı?

Redmi Note 8 modeli sayede Suya Dayanım göstermektedir. Note 8 Pro modelinde ise hem Suya hem de Tıza Dayanım özelliği mevcuttur.

 

Redmi Note 8 Modelinde Parmak İzi Okuyucu Var mı?

Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro modelinde ekrandan parmak izi okuyucu mevcuttur. İki cihazında parmak izi okuyucusu arka kapak üzerindedir.

 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Akıllı Telefon

 

Xiaomi Redmi Note 8 Modelinde Çift Sim Kart Desteği Var mı?

Xiaomi Türkiye tarafından satılan modeller ÇİFT Sim Kartlı olarak satılmaktadır. Redmi Note 8 Pro modelinde 1 adet Sim 1 adette Sim veya Hafıza kartı için kullanılan slot vardır. Redmi Note 8 modelinde ise 2 adet sim 1 adette hafıza kartı için olacak şekilde 3 adet slot mevcuttur.

 

Redmi Note 8 Modeli Satış Fiyatı Nedir?

2019 yılı Kasım ayı içerisinde cihazın ortalama satış fiyatı aşağıdaki gibidir. Güncel satış rakamları için Google üzerinden arama yapabilirsiniz.

 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

 

Redmi Note 8 serisine sahip olan, Olumlu veya Olumsuz olarak kullanıcı yorumları oluşan tüm ziyaretçilerimiz YORUM kısmı üzerinden cihazla alakalı yorumlarını bizlere iletebilirler.

Tüm yorumlarınız incelenerek Küfür – Hakaret içermediği sürece onaylanacaktır.

 

Xiaomi Redmi Note 8 Kullanıcı Şikâyetleri

Cihazla alakalı ortaya çıkan tüm Sorunlarınızı ve Şikâyetlerinizi sayfanın alt kısmındaki YORUM sekmesi üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Elimizden geldiğince sorunun çözümü için sizlere bilgi vermeye çalışıyor olacağız. Bunun dışında sizlerden gelen şikâyetler ile birlikte Redmi Note 8 modelinin varsa Kronik Sorunlarını da görmüş olacağız.