Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı

Xiaomi firmasının yeni modeli Xiaomi RedMi Y1 modeli satışa çıktığı ilk 3 dakika da 150.000 adetlik bir satış grafiği elde etti.

Geçtiğimiz hafta Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de tanıtımı yapılan Selfie Odaklı Xiaomi serisi RedMi Y1 kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi görmüş durumda.

İlk parti ürünleri internet sitesi üzerinden satışa sunan firma ilk 3 dakikalık süre içerisinde 150.000 adetlik RedMi Y1 modelini sattı ve ürünün stoğu tükendiği için ilk parti satış kapatıldı.

Amazon.com ve Mi.com adreslerinde yapılan satışların 15 Kasım 2017 tarihinde ikinci parti ürünlerin fabrikadan çıkması ile yeniden başlaması planlanıyor.

 

Redmi Y1 Serisi

 

RedMi Y Serisinde İki Cihaz Duyurmuştu

Xiaomi firması Xiaomi RedMi Y1 ve Xiaomi RedMi Y1 Lite isimleri ile 2 farklı Selfie Odaklı modeli geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

Pazarda farklı modeller ile daha geniş kullanıcı kitlelerine ulaşmayı planlayan Xiaomi firması yine uygun fiyata satışını yapacağı bu modeller sayesinde kullanıcı kitlesini birkaç basamak daha yükseltmenin peşinde.

Donanım noktasında çok üst düzey cihazlar olmasa da iki modelinde daha çok Fotoğraf Çekmeyi Seven kullanıcılar için üretildiği ve buna bağlı olarak Selfie Özelliklerinin geliştirildiği net bir şekilde görülebiliyor.

[stextbox id=’info’]Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları[/stextbox]

[stextbox id=’info’]Xiaomi RedMi Y1 Lite Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları[/stextbox]

Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir