Xiaomi Resmi Olarak Avrupa Pazarına Giriş Yapıyor

Çin ve Hindistan pazarında ciddi satışlar yapan, ülkemizde dâhil olmak üzere birçok ülkede de Paralel İthalat olarak satışı yapılan Xiaomi artık Resmen Avrupa’da.

İlk olarak İspanya’da iki farklı noktaya Resmi Mağaza açmayı planlayan Xiaomi firması bu sayede Avrupa Pazarına da resmi olarak giriş yapmış olacak.

Bu adım sonrasında firmanın Farklı Avrupa Ülkelerinde ve dolayısıyla da Türkiye’de Resmi Mağaza açıp açmayacağı konusu gündeme gelmiş durumda.

Ülkemizde ciddi bir kullanıcı kitlesi bulunan Xiaomi firmasının Türkiye’de Resmi Mağaza açması durumunda ciddi bir ilgi görmesi beklentisi de mevcut.

 

Xiaomi Ürünleri

 

İlk olarak Mi A1 ve Mi Mix 2 Satışa Çıkacak

İspanya’da mağazasını yakın dönemde açmayı planlayan Xiaomi firması il etapta Xiaomi Mi A1 ve Xiaomi Mi Mix 2 modellerini resmi olarak satışa sunacak.

Android One İşletim Sistemine sahip olan ve kısa sürede Android 0 – Oreo Güncellemesi alacak olan Mi A1 modelinin 229 Euro fiyat etiketi ile satışa çıkacağı bilgisi de verilmiş durumda.

Ekran – Kasa oranı ile ciddi anlamda kullanıcıların beğenisini toplayan Mi Mix 2 modeli ise 499 Euro gibi bir fiyattan İspanya’daki kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Telefonlar dışında da bazı ürünlerini mağazasında satacak olan firmanın satışa süreceği bazı ürünler ve fiyatları şu şekilde sıralanabilir.

 

Mi A1229 Euro
Mi Mix 2499 Euro
Mi Electrikli Scooter350 Euro
Mi Box75 Euro
Mi Action Kamera 4K135 Euro
Mi Band 225 Euro

 

Xiaomi firması ilk mağazasını 11 Kasım 2017 tarihinde Madrid kendinde bulunan “Madrid Xanadú” ve “La Vaguada” Alışveriş Merkezlerinde açacak.

22 Kasım 2017 tarihinden itibaren ise Resmi Online Satış Sitesi üzerinden satış yapmaya başlayacak.

Sonraki süreçte ise Yerel Teknoloji Mağazaları üzerinden de ürünlerini satışa sunmaya başlayacak olan Xiaomi firmanın Türkiye adımını ne zaman atacağını merakla beklemeye devam ediyoruz.

Xiaomi Resmi Olarak Avrupa Pazarına Giriş Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir