Pasaport Kayıt İşlemleriXiaomi Ürünleri Amazon Üzerinden Satışa Çıkıyor

Xiaomi Ürünleri Amazon Üzerinden Satışa Çıkıyor

Uygun Fiyatı ve farklı ürün grupları ile dikkatleri üzerine çeken Çinli Üretici Xiaomi ürün satışı için Amazon adresi ile anlaştı.


Uygun Fiyatı ve farklı ürün grupları ile dikkatleri üzerine çeken Çinli Üretici ürün satışı için adresi ile anlaştı.

Yapılan anlaşma ile artık firması  Resmi Satış Kanallarından birisi olacak ve tüm ürünleri online satış siteleri üzerinden satışa sunulacak.

Ülkemizde de 2018 yılı Ocak ayı gibi resmi olarak açılması beklenilen firması dünyanın en büyük e-Ticaret Sitelerinden birisi olarak ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başaran bir firma.

İle Xiaomi Resmen Türkiye’ye Gelebilir

Amazon ile Xiaomi arasında yapılan anlaşmanın hangi bölgeleri kapsadığını şu aşamada bilemiyoruz. Ancak yapılan anlaşma tüm Amazon sistemi için geçerli ise bu durumda ile Xiaomi modelleri de resmi olarak ülkemizde satışa çıkabilir.

İlk etapta Powerbank, Telefon ve Kulaklık gibi ürünleri Amazon Depolarına gönderen Xiaomi firması hemen akabinde de Aksiyon Kamerası ve Temizlik Robotu gibi biraz daha farklı alanlara hitap eden ürünlerin de satışına başladı.

Şu aşamada bildiğiniz üzere Amazon.de adresi üzerinden Türkçe Dil Desteği ve belli bir rakamın üstündeki alışverişlerde Ücretsiz Kargo seçeneği var.

Ve Xiaomi ürünleri resmi firma garantisi ile Amazon.de adresi üzerinden Türkiye’ye gönderilebiliyor.

Almayı düşünenlerde fiyatları kontrol ederek gerek Siber Pazartesi gerekse de Yılbaşı İndirimleri ile ciddi anlamda uygun fiyatlardan Xiaomi ürünlerini satın alabilirler.

Son bir not daha. IMEI Kodlu cihazlar yani Akıllı Telefonlar kargo ile satın alınamıyor. Bu sebeple de  Akıllı Telefon ve Sim Kart Destekli Tablet PC gibi ürünleri satın almanızı pek önermiyoruz.

  Xiaomi 70 İnçlik Xiaomi Mi TV 3 Akıllı TV Modelini Tanıttı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status