Xiaomi Ürünleri Amazon Üzerinden Satışa Çıkıyor

Uygun Fiyatı ve farklı ürün grupları ile dikkatleri üzerine çeken Çinli Üretici Xiaomi ürün satışı için Amazon adresi ile anlaştı.

Yapılan anlaşma ile artık Amazon firması Xiaomi Resmi Satış Kanallarından birisi olacak ve tüm Xiaomi ürünleri online satış siteleri üzerinden satışa sunulacak.

Ülkemizde de 2018 yılı Ocak ayı gibi resmi olarak açılması beklenilen Amazon firması dünyanın en büyük e-Ticaret Sitelerinden birisi olarak ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başaran bir firma.

Amazon Türkiye İle Xiaomi Resmen Türkiye’ye Gelebilir

Amazon ile Xiaomi arasında yapılan anlaşmanın hangi bölgeleri kapsadığını şu aşamada bilemiyoruz. Ancak yapılan anlaşma tüm Amazon sistemi için geçerli ise bu durumda Amazon Türkiye ile Xiaomi modelleri de resmi olarak ülkemizde satışa çıkabilir.

İlk etapta Powerbank, Telefon ve Kulaklık gibi ürünleri Amazon Depolarına gönderen Xiaomi firması hemen akabinde de Aksiyon Kamerası ve Temizlik Robotu gibi biraz daha farklı alanlara hitap eden ürünlerin de satışına başladı.

Şu aşamada bildiğiniz üzere Amazon.de adresi üzerinden Türkçe Dil Desteği ve belli bir rakamın üstündeki alışverişlerde Ücretsiz Kargo seçeneği var.

Ve Xiaomi ürünleri resmi firma garantisi ile Amazon.de adresi üzerinden Türkiye’ye gönderilebiliyor.

Almayı düşünenlerde fiyatları kontrol ederek gerek Siber Pazartesi gerekse de Yılbaşı İndirimleri ile ciddi anlamda uygun fiyatlardan Xiaomi ürünlerini satın alabilirler.

Son bir not daha. IMEI Kodlu cihazlar yani Akıllı Telefonlar kargo ile satın alınamıyor. Bu sebeple de  Akıllı Telefon ve Sim Kart Destekli Tablet PC gibi ürünleri satın almanızı pek önermiyoruz.

Xiaomi Ürünleri Amazon Üzerinden Satışa Çıkıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.