Xiaomi’den Hem Adaptör Hem Powerbank Xiaomi IDMIX

Xiaomi üzerinde bulunan adaptör ile hem adaptör hem de 10.000 mAH’lik powerbank olarak kullanılabilen Xiaomi IDMIX serisini duyurdu.

Normal şartlarda powerbank ürünlerini şarj etmemiz için ayrıca bir şarj adaptörüne ihtiyaç duyarız. Xiaomi IDMIX modeli ise adaptörünü üstünde taşıyan ve direkt prize takılarak şarj edilebilen bir powerbank.

Bunun yanında 18 Watt değerinde bir çıkış gücü de sunan ürün kullanıcılar tarafından Type-C giriş üzerinden şarj edilebilen notebook’da da adaptör olarak kullanılabiliyor.

 

Xiaomi IDMIX Çoklu Powerbank
Xiaomi IDMIX Çoklu Powerbank

 

Hem Kablolu Hem Kablosuz Şarj Desteği

10.000 mAh’lik bir batarya değerine sahip olan cihazın 12 Watt elektrik ile 5 saat gibi bir sürede %100 doluluğa ulaşabildiği, 18 Watt çıkış ile de Apple iPhone XS modelini 30 dakika içinde şarj edebileceği bilgisi paylaşıldı.

Kablosuz Şarj desteği de sunan Xiaomi IDMIX modelinin kablosuz şarj çıkış değeri ise 10 Watt seviyesinde. Bu noktada da kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor.

Yurtdışında 52 Dolar gibi bir fiyata sahip olacak olan Xiaomi IDMIX Powerbank modelinin ülkemizde ise 300 – 350 TL arasındaki bir rakamdan satışa çıkması bekleniyor.

Tabi ki henüz Xiaomi IDMIX modelinin Türkiye’de resmi olarak satışa sunulup sunulmayacağı belli değil. Ancak aracı firmaların kısa sürede ülkemizdeki pazaryerlerinde bu ürünü satması da oldukça olası.

 

Xiaomi IDMIX Ailesi
Xiaomi IDMIX  Ailesi
Xiaomi IDMIX
Xiaomi IDMIX
Xiaomi IDMIX Notebook
Xiaomi IDMIX Notebook

Xiaomi’den Hem Adaptör Hem Powerbank Xiaomi IDMIX

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir