XOO Belt – Taşınabilir Kemer Şarjı İle Şarj Sorunu Bitecek

Daha uzun şarj sürelerine bir türlü ulaşamayan Akıllı Telefonlar için artı batarya sorununa yan çözümler üretilmeye başlandı. XOO Belt adı verilen Taşınabilir Şarj Aletleri de bu akımın yeni oyuncularından. XOO Belt adı verilen sistem temelde Kemer Şarjı olarak adlandırılabilir. Çünkü Taşınabilir Şarj Cihazı belinize taktığınız kemerin tokasına gizlenmiş durumda. Şu aşamada Ar-Ge Çalışmaları devam eden […]


Daha uzun şarj sürelerine bir türlü ulaşamayan Akıllı Telefonlar için artı batarya sorununa yan çözümler üretilmeye başlandı. XOO Belt adı verilen Taşınabilir Şarj Aletleri de bu akımın yeni oyuncularından.

XOO Belt adı verilen sistem temelde Kemer Şarjı olarak adlandırılabilir. Çünkü Taşınabilir Şarj Cihazı belinize taktığınız kemerin tokasına gizlenmiş durumda.

Şu aşamada Ar-Ge Çalışmaları devam eden ve Online Destek Sitelerinde gereken mali gücü sağlamak için kayıt açan XOO Belt Ürünü için şimdiden beklenenden fazla bağış yapılmış durumda.

 

XOO Belt Kemer Şarj Aleti
XOO Belt Kemer Şarj Aleti

 

Kemerinizde Tek Dolumluk Taşınabilir Şarj Cihazı

Kemer Tokası altına gizlenen XOO Belt Şarj Cihazı 2.100 mAh’lik bir batarya ile geliyor ve ortalama bir Akıllı Telefon için 1 kerelik %100 Dolum imkânı sunmuş oluyor.

Kemerin altından çıkan kablo ile telefonunuzu Cebinizden Çıkarmadan rahat bir şekilde şarj edebileceğiniz cihazın yanınızda taşınma sorunu da kemere entegre edilmesinden dolayı kaybolmuş oluyor.

XOO Belt Nasıl Kullanılır
XOO Belt Nasıl Kullanılır

 

Birden Fazla Depolama Kafası Alarak Şarjsız Kalmayın

Kemerin toka kısmına entegre edilen XOO Belt Şarj Cihazı kolay bir şekilde çıkarılıp başka bir şarj cihazı ile değiştirilebiliyor.

Bu sayede de birden fazla şarj cihazı alarak daha uzun süreli şarj imkânına sahip olabiliyorsunuz.

XOO Belt Taşınabilir ve Çıkarılabilir Şarj Aleti
XOO Belt Taşınabilir ve Çıkarılabilir Şarj Aleti

 

Kemer Kısmı da Oldukça Sağlam Yapılmış

XOO Belt Taşınabilir Şarj Cihazınızı taşıyan ve size de kemer vazifesi gören yapı oldukça sağlam bir madde ile hazırlanmış durumda.

Bu sayede hem Kemer Bataryası hem de Pantolonunuz sağlıklı bir kemer ile taşınmış oluyor, ani kazalardan korunmanız sağlanmış oluyor.

XOO Belt
XOO Belt

 

Tasarımsal Kemer Tokaları Yolda

Ürünün ilgi görmesi durumunda hem Erkek hem de Kadın ürünleri iel pazarda daha fazla yere sahip olmak isteyen XOO Belt Taşınabilir Şarj Ürünleri değiştirilebilir kemer kafaları ile de her zevke ve ihtiyaca uygun hale gelebilecek.

Bu sayede de dileyen Kot Pantolon, dileyen Kumaş Pantolon dileyen de şort üzerinden XOO Belt Taşınabilir Kemer Şarj Aletini kullanabilecek.

 

 

 

  GP Portable Powerbank 6000 mAh (GP 761) Taşınabilir Şarj Aleti İncelemesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. aynen ya akıllı telefonlar her yerde fakat şarj sıkıntısı hala çözülmüş değil hemen bitiyor çoğunda şarj umarım güzel birşey olur.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status