Xperia Sola, Xperia Go ve Xperia U İçin Android 4.0 Güncellemesi

Xperia Sola, Xperia Go ve Xperia U İçin Android 4.0 Güncellemesi

Sony ve Ericsson firmaların birleşmesi ile başlayan Sony Xperia serüveninde orta seviye cihazlar listesinde yer alan Sony Xperia Sola, Sony Xperia U ve Sony Xperia Go modelleri için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi çıktı. Firma tarafından biraz gecikmeli olarak yayına alınan ICS Güncellemesi gelen yenilikler ile gecikmeyi affettirecek gibi görünüyor. Firmanın indirilebilir hale getirdiği […]


ve Ericsson firmaların birleşmesi ile başlayan Xperia serüveninde orta seviye cihazlar listesinde yer alan Xperia Sola, ve Sony Xperia Go modelleri için 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi çıktı.

Firma tarafından biraz gecikmeli olarak yayına alınan ICS Güncellemesi gelen yenilikler ile gecikmeyi affettirecek gibi görünüyor.

Firmanın indirilebilir hale getirdiği 4.0 Ice Cream Sandwich Güncellemesi ile birlikte Sony Walkman özellikleri biraz daha üst seviyeye taşınacak olan cihazlarda ayrıca Albüm ve Movies yazılımları da güçlendirilmiş bir hale getirilecek.

Bunların dışında Batarya Ömrü üzerine de çalışmalar yapan Sony firması 4.0 güncellemesi sonrasında cihazların batarya kullanım sürelerinin de arttığı bilgisini verdi. Yani artık çabuk tükenen piller Sony Xperia serisi için sorun olmaktan çıkıyor.

  Futbol Manager 2012 Android Üzerinden Mobil Olarak Oynanabilecek
Sony Xperia Serisine Android 4.0 Güncellemesi Geldi
Sony Xperia Serisine Android 4.0 Güncellemesi Geldi

Görsellik üzerine de çeşitli çalışmalar yapan ve ara yüz güncellemesi yapan Sony firmasının bu kapsamda buton tasarımlarını ve ara yüzlerindeki birçok görseli yenilediğini de belirtmekte fayda var.

Sony firması tarafından yayına alınan güncelleme bu yazıyı okuduğunuz sırada henüz sisteme düşmemiş ise birkaç gün içerisinde indirilebilir hale getirilmiş olacak demektir.

Bakalım güncelleme sonrasında kullanıcılardan nasıl bir geri bildirim alınacak ve Android 4.0 Sola, U ve Go kullananlar için neler getirecek.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

 1. hayır 4.0 duruyor store den indirdiğim bi prog biraz işe yaradı aba ram 512 değil 388 gösteriyor !!!!!

 2. xperia go kullanıyorum; 4.0 güncelleme yaptım fakat, çok kasılmaya yavaş çalışmaya başladı ! fabrika ayarlarını tekrar yükledim; çok değişiklik olmadı!!! ne yapabilirim …

  • Fabrika Ayarına döndüğünüze Android 4.0 güncellemesi silindi mi? Silinmemiş olması lazım. Yeniden eski sürüme dönebilir veya güncellemeler ile cihazın hızlanmasını bekleyebilirsiniz.

   İlk Güncellemeler genelde sıkıntılı olabiliyor

 3. Sony xpeeria go aldım telefon güzel. Fakat 4.0 sürüme yükselttim. Güc tasarruf modu gitti şarzıda pek,dayanmıyor. Arka planda,acık cok,uygulama kalıyor. Sorun bunlar,yardm edermisinz… ??

  • Sürümde bazı açıklar olabilir. Sony ile bir görüşün. Olmadı geri dönmeye çalışın. Üst sürüm gelince geçersiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status