Yandex Disk Uygulamasına Ek Özellikler Kazandırıldı

Son zamanlarda büyük bir çıkış yakalayıp dünyanın sayılı arama motorları ve internet tarayıcıları arasına adını yazdıran Yandex’in kullanıcılarına sunduğu ücretsiz veri depolama servisi Yandex.Disk ile ekranda var olan görüntüleri kaydetmek, görüntünün üzerine yazı ekleyebilmek ve bu görüntüleri paylaşmak da çok kolay bir hale geldi.

Yandex yazılımcılarının yeni tasarladığı ve kullanıcılarının hizmetine sunduğu yeni özelliklerle donattığı ve kullanıcı dostu olmaya aday Yandex.Disk kullanımınızı kolaylaştıracak ve sizin en büyük yardımcınız olacak gibi gözüküyor.

Rakiplerinin bir adım önüne geçmek amacıyla her geçen gün yazılımcıları tarafından yenilikler getirilen ve kullanıcılarına kolaylık sağlayıp müşteri memnuniyetinin artmasını sağlamak isteyen Yandex firması böyle bir hizmete adım atarak rakiplerine ciddi derecede diş geçireceğini açıkça belli etmeye başladı. Getirdiği yenilikler ve kullanıcılarına sağladığı kolaylıklarla müşterilerini son derece memnun etmeye başladığı görülüyor.

Yandex Disk
Yandex Disk

Yandex Disk ile Yakala, Düzeltme ve Paylaşma Özellikleri

Yandex.Diskin son yeniliği ekran görüntüsü yakalamak ve görüntü üzerinde değişiklik yapıp onu paylaşma özelliği klavye kısa yolları aracılığıyla ulaşımı daha kolay bir hal alacak gibi gözüküyor. Kullanıcının dilediği şekilde fotoğrafı ekranda yakalayıp istediği gibi kaydedip, fotoğraf üzerinde değişiklikler yapıp onu arkadaşlarıyla paylaşabilmesi özelliği sayesinde Yandex.Disk atılımlarına bir yenisini daha ekledi.

Rakip arama motorlarını ve internet tarayıcılarını ciddi şekilde etkileyen bu atılımları sonucunda rakip firmaların özellikle Google ve Yahoo’nun  ne gibi karşılıklar vereceği ve atılımlar gerçekleştireceği merak konusu.

Yandex Disk Uygulamasına Ek Özellikler Kazandırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir