• TARİH: 24.05.2018
Yaralıların ve hayatını Kaybedenlerin Bilgilerine 184’den Ulaşılabilecek

Yaralıların ve hayatını Kaybedenlerin Bilgilerine 184’den Ulaşılabilecek

Atatürk Havalimanında yaşanan Bombalı terörist saldırıda yaşamını kaybeden 36 vatandaşımızın kimlik belirleme çalışmaları devam ediyor. Ayrıca 146 yaralı vatandaşımız da çevredeki çeşitli hastanelerde tedavi altına alınmış durumda. Hem Vefat eden vatandaşların aileleri hem de yaralı yakınları için Hastane ve Morg bilgileri Alo 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi (SABİM) tarafından verilecek. Alo 184 üzerinden hem Ölü […]yorumlar.net

Atatürk Havalimanında yaşanan Bombalı terörist saldırıda yaşamını kaybeden 36 vatandaşımızın kimlik belirleme çalışmaları devam ediyor. Ayrıca 146 yaralı vatandaşımız da çevredeki çeşitli hastanelerde tedavi altına alınmış durumda.

Hem Vefat eden vatandaşların aileleri hem de yaralı yakınları için Hastane ve Morg bilgileri Alo 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi (SABİM) tarafından verilecek.

Alo 184 üzerinden hem Ölü ve Yaralı İsimlerine hem de bu isimlerin hangi hastanelerde tedavi gördüklerine dair detaylı bilginin kısa sürede ve 7/24 verileceği aktarıldı.

Bu sayede özellikle Yaralı Yakınları için hastane yaralılarını arama derdi ortadan kalkmış olacak.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Serkan YILDIRIM
Serkan YILDIRIM Sakarya Üniversitesi Mezunu, Teknoloji Market Çalışanı. Geceleri Teknoloji Dünyasına Giriyor, Sabahları Bunu Satışa Dönüştürüyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status