Yaz indirimleri Google Play Store’da!

iOS işletim sisteminin AppStore’unun yanında Android işletim sisteminin uygulamalarının, oyunlarının, kitapların ve filmlerin mağazası olan Google Play Store; bu sefer karşımıza hiç olmadığı kadar güzel yaz indirimleriyle çıkıyor.

Google Play Store’daki kategorilerin ne kadar bol olduğunu kullanan ve duyan herkes biliyor. Yaz indirimlerinin en güzel kısmı da, hemen hemen bütün kategorilerde herkesin dikkatini çeken indirimler mevcut. İndirime giren bütün uygulamalar neredeyse herkesin beklediği, akıllı telefon deneyimini daha güzel hale getirme işlevine sahipler.

Google Play Store indirimleri her kategoride mevcut!

 

Kitap, müzik, uygulama ve oyun kategorilerindeki indirimler 6 Temmuza kadar, filmlerdeki ve dizilerdeki indirimler ise 13 Temmuza kadar devam edicek. Tarihleri aklınızda bulundurmanız, sonradan geç kalmanızı engelleyecektir.

Uygulamaların içerisinde, New York Times, Runtasyic, Memrise ve TuneIn gibi uygulamaların 1 senelik abonelik ücretlerinde %50 indirim olduğunu görüyoruz. Oyunlara göz attığımızda ise, popüler bir çok oyunda %80’e varan indirim göze çarpıyor ve en güzel kısmı da oyun içi satın alımlarında hiç beklemediğiniz kadar güzel indirimler mevcut.

Kitaplara gelecek olursak, %50-80 arasında bir indirim kampanyasının olduğunu sizde görüceksiniz, bunun yanında yeni çıkan dizilerde %50 indirim uygulanacağı belirtiliyor. Daha detaylı bir şekilde uygulamalara, filmlere, kitaplara ve oyunlara baktığınızda bizim gözden kaçırdığımız çok daha iyi indirimler yakalayacağınızdan eminiz.

Unutmadan Google Play Music üyeliği için dört aya kadar ücretsiz kayıt imkanı sağlanılıyor, haberiniz olsun.

Yaz indirimleri Google Play Store’da!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir