Yaz Sezonunda En Çok Hangi Dizileri İzliyoruz?

Yaz Sezonunda En Çok Hangi Dizileri İzliyoruz?

Yaz sezonu denildiği zaman bir çok kişinin aklına ilk olarak tatil gelse de uzun süre tatil yapmaya fırsat bulamayan bir çok kişi vaktinin büyük bir kısmını evde televizyon karşısında geçiriyor. Peki yaz sezonunda en çok hangi dizileri izliyoruz?


Yaz sezonu denildiği zaman bir çok kişinin aklına ilk olarak tatil gelse de uzun süre tatil yapmaya fırsat bulamayan bir çok kişi vaktinin büyük bir kısmını evde televizyon karşısında geçiriyor. Peki yaz sezonunda en çok hangi dizileri izliyoruz?

Geçtiğimiz yaz sezonlarını göz önüne aldığımızda bu sezon ekrana gelen dizi sayısının bir hayli azaldığını görmek mümkün. Ancak buna rağmen birçok dizi, izleyicinin dikkatini şimdiden çekmeyi başardı. Hatta gelecek sezon yayınlanma garantisini bile alanlar olduğu söyleniyor.

Bu yazıda reyting sonuçları doğrultusunda bu yazın en çok izlenen dizilerini sizler için derledik;

 

Ege’nin Hamsisi

 

Pazartesi günlerinin en çok izleneni; Ege’nin Hamsisi;

Son zamanlarda TRT dizileri büyük yükseliş gösteriyor. 16 Temmuz Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelen Ege’nin Hamsisi dizisi bu haftada en çok izlenen dizi olmayı başardı. Komik, esprili ve duygu yüklü senaryosuyla dikkatlerini üzerine toplayan dizinin kadrosunda İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin gibi başarılı oyuncular yer almakta.

 

Erkenci Kuş

 

Salı günlerinin en çok izleneni; Erkenci Kuş

Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan gelecek sezonu garantileyen dizi Erkenci Kuş! Şüphesiz yaz sezonunun en çok beğenilen projesi oldu. 5’nci bölümüyle ekranlara gelen dizi tüm reyting gruplarında birinci sırada yer alırken özet bölümü de ikinci sıraya yerleşti. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş dizisi gelecek sezon da en çok konuşulan projelerden biri olacak gibi.

 

Darısı Başımıza

 

Çarşamba günlerinin en çok izleneni; Darısı Başımıza

Başrollerini Elif Doğan ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Darısı Başımıza dizisi herkesin ilgisini topladı. Show TV’nin yaz sezonunda yayına aldığı en iddialı yapımlardan biri olan Darısı Başımıza dizisi gününün en çok izleneni olmayı başardı. Dizinin yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı henüz belirginlik kazanmadı.

 

Meleklerin Aşkı

 

Perşembe günlerinin en çok izleneni; Meleklerin Aşkı

Başrollerini Oya Başar, Gülper Özdemir ve Berkay Hardal gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Meleklerin Aşkı dizisi Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Henüz üçüncü bölümüyle ekranlara gelen dizi yayınlandığı tüm günlerde reyting listelerinde birinci sırada yer almayı başardı.

 

4N1K İlk Aşk

 

Cuma günlerinin en çok izleneni; 4N1K İlk Aşk

Ödüllü genç yazar Büşra Yılmaz’ın kitabı 4N1K’ndan uyarlanan dizi Cuma günlerinin en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Genç kadrosu ve hikayesiyle dikkatleri üzerine toplayan dizinin gelecek sezon yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz bir netlik kazanmış değil.

Yaz dizilerini internet üzerinden canlı tv aracılığıyla kesintisiz ve hd kalitesinde günün her saati canlı izleyebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
eutics.com | 524: A timeout occurred

Error 524 Ray ID: 4bdcb4939d3bcb40 • 2019-03-26 22:55:55 UTC

A timeout occurred

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The origin web server timed out responding to this request.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.