Yeni Google Calendar ve iOS

Yeni Google Calendar ve iOS

Google’ın kendi takvim uygulaması olan Google Calendar, iOS işletim sistemi için uzun süredir beklenen yeni bir özellikle beraber güncellendi ve indirilmesi için kullanıcılara sunuldu.   iOS işletim sistemine Widget desteği geleli nereden bakılsa 3 sene oluyor. Fakat bu uzun süre zarfı boyunca çoğu kullanıcı neden Google Calendar’ın iOS platformuna dahil edilip edilmediğini merak edip duruyorlardı. […]


Google’ın kendi takvim uygulaması olan Google Calendar, işletim sistemi için uzun süredir beklenen yeni bir özellikle beraber güncellendi ve indirilmesi için kullanıcılara sunuldu.

 

işletim sistemine Widget desteği geleli nereden bakılsa 3 sene oluyor. Fakat bu uzun süre zarfı boyunca çoğu kullanıcı neden Google Calendar’ın platformuna dahil edilip edilmediğini merak edip duruyorlardı. Bu merak bugün paylaşılan güncelleme ile birlikte uzun bir süre sonra olsa da giderilmiş oldu.

Mantıklı olarak düşündüğümüzde Google’ın bu zamana kadar çoktan bir widget desteği sağlamış olacağını zannediyoruz fakat işin aslının bu olmadığını görmüş olduk. En azından 3 sene sonra da olsa bugün yayımlanan bir güncelleme ile sorun çözülmüş oldu.

  Samsung Galaxy S4′den iPhone 5′e Gönderme

Bugün yayımlanan güncelleme ile birlikte artık Today Widget adına sahip olan ve günümüz içerisinde önceden belirlediğiniz etkinliklerinizi kolaylıkla görebildiğiniz bir görünüm kazanmış oldu.

Güncellemenin bugünden itibaren tüm kullanıcılarına resmi olarak sunulduğunu ve güncellemelerini ’dan indirdikten sonra haberde bahsettiğimiz özellikleri kullanmaya başlayabileceklerini tekrar belirtelim. Fakat hala bu güncellemenin neden 3 sene gecikmeden sonra işletim sistemine geldiği ile ilgili bir açıklama iki firma tarafından da yapılmadı.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status