Pasaport Kayıt İşlemleriYeni iPhone 8 sızıntıları tasarımını netleştiriyor! Fotoğraflarla beraber!

Yeni iPhone 8 sızıntıları tasarımını netleştiriyor! Fotoğraflarla beraber!

Gün geçtikçe, insanların merakla beklediği bir telefon olan iPhone 8 hakkında daha detaylı sızıntılar ortaya çıkıyor. Bu sızıntılar ortaya çıktıkça yeni çıkacak olan iPhone hakkında merak edilenler de giderilmiş oluyor!   Gün geçmesin ki yeni bir iPhone 8 sızıntısı olmasın. Bugün ortaya çıkan yeni görüntüler ve bilgiler ile beraber iPhone 8 hakkında beklenilenler ve meraklar […]


Gün geçtikçe, insanların merakla beklediği bir telefon olan hakkında daha detaylı sızıntılar ortaya çıkıyor. Bu sızıntılar ortaya çıktıkça yeni çıkacak olan iPhone hakkında merak edilenler de giderilmiş oluyor!

 

Gün geçmesin ki yeni bir sızıntısı olmasın. Bugün ortaya çıkan yeni görüntüler ve bilgiler ile beraber hakkında beklenilenler ve meraklar tekrar tazelenmiş oldu.

Bu sefer daha da büyük bir emek ve çaba ile sadık kullanıcılarının karşısına 10. yılında çıkacak olan , ’in çok özel olduğunu bilinmesini ve bunun hakkında çok konuşulmasını istediğini belli ediyor.

Bu yıl kullanıcılarının karşısına neredeyse çerçevesiz bir ekranla çıkacak olan , ayrıca uzun bir aradan sonra tekrar cam arka panel ile beraber bir sürpriz yapıyor.

  Google Yakın Gelecekte Samsung İle Karşı Karşıya Gelebilir

Tasarım konusunda da yenilikler getiren teknolojinin en değerli markası olan , Touch ID’yi sanal hale getirerek ekranın altına gömeceğini defalarca söylemişti, bu da iPhone 8’de olacak gibi gözüküyor.

Gümüş renginin sadeliğinin yanında, iPhone 8’in siyah renginde de, siyah renginin çok canlı bir tonunun kullanılmasından dolayı hoparlör ve Facetime kamerası neredeyse görünmez hale gelmiş. 5.8 inçlik bir ekranla karşımıza çıkacak olan iPhone 8’in tam da bu sızıntılardaki gibi olacağı kesinleşti. Sizi daha da meraklandırmadan fotoğrafları aşağıda paylaşıyoruz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status