Yeni iPhone Modellerinde Gül Rengi Dönemi Başlıyor

Pazara genelde Uzay Girişi, Gümüş ve Altın renk seçenekleri ile çıkan Apple iPhone ailesine artık Gül Rengi modellerde eklenecek.

Özellikle bayanların Apple iPhone almasını sağlamak isteyen Apple firması yeni modellerinde Gül Rengi seçeneğini de sunarak direkt bayanları hedef alan bir çalışma yapacak.

Şirketin daha önce tanıttığı 17.000 Dolar değerindeki Rose Gold Apple Watch Edition serisi aslında yeni renk ailesine giriş için ilk adım gibi görünebilir.

 

Bükülme Sorununa Karşı Önlem Alındı

Apple iPhone 6 serisinin büyük ekranlı olarak pazara sürülmesinden sonra Apple firması uzunca bir süre Bükülme Sorunu ile karşı karşıya kalmıştı.

Artık bu sorunu yaşamak istemeyen firmanın iPhone 6S ve iPhone Plus 6S serilerinde 7000 serisi alüminyum kullanarak Bükülmelerin Önüne Geçmesi bekleniyor.

Daha önce pazara sürülen renk seçeneklerinin yanına Gül Rengini de ekleyen Apple firmasının iPhone 6s ve 6s Plus modellerinde Force Touch Özelliğini de ön plana çıkarması bekleniyor.

Yeni nesil A9 İşlemci Chipseti ile pazarlanacak olan serinin 13 MP değerinde Arka Kameraya ve 8 MP değerinde Ön Kameraya sahip olması da beklentiler arasında.

Yenilenen özelliklerle beraber bir önceki seriye göre 0.2 mm daha kalın olması beklenilen yeni modellerin kalınlıkları ise 7.1 (iPhone 6s) ve 7.3 mm (iPhone 6s Plus) olacak.

Yeni iPhone Modellerinde Gül Rengi Dönemi Başlıyor
Yeni iPhone Modellerinde Gül Rengi Dönemi Başlıyor

 

Gül Rengi Satışları Nasıl Etkileyecek?

Daha önce Bayan Müşterilerin genellikle Altın Rengini tercih ettiğini biliyoruz.

Yenilenen seçenekler ile özellikle Gül Renginin bir anda hızlı bir satış rakamına ulaşması beklenebilir. Çünkü hem Yeni Bir Renk olması hem de Bayanların Tercihlerini Etkileyecek olması Gül Renginin ön plana çıkmasını sağlayacaktır.

Yeni parti ürünlerle birlikte iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinde de küçük bir ihtimal olsa da Gül Rengi seçeneğini görmek ihtimalimiz olabilir.

Gül Rengi iPhone Modelleri Geliyor
Gül Rengi iPhone Modelleri Geliyor

Yeni iPhone Modellerinde Gül Rengi Dönemi Başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir