Yeni LG G3 Sizlerle

Akıllı telefonlarda yıllardır süre gelen rekabet 2014 yılında markaların çeşit çoğaltmasıyla daha da artmaya devam ediyor. Rakiplerine ayak uydurarak akıllı telefonda çığır açan LG çıkardığı son telefonla iddaalı bir çıkış yaptı.  LG G3 büyük ve kaliteli Quad HD ekranıyla ve 4 kat daha fazla HD ekran kalitesi ile sizlere daha fazla rahat kullanımı sunuyor. LG G3 akıllı telefon birçok akıllı telefona göre daha büyük 5,5 inç 2560×1440 ekran çözünürlüğüne sahip. Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine ve 1GB RAM özelliğine sahip. Hafif metalik tasarımıyla ve inceliğiyle size şık bir görüntü katıyor.

LG G3’ün en önemli özelliği ise kablosuz şarj edebilme aparatının olması. 3.000 mAh yüksek yüklü bataryası ile kablo derdine son veriyor ve daha uzun süre kullanım sunuyor. Çıkarılabilir bataryası ile de size yanınızda yedek batarya taşıma kolaylığı sağlıyor. LG G3 size sürekli hatırlatmalar yapıyor. Uzun süre kullanmadığınız uygulamaları hatırlatarak bu uygulamaları silip silmeyeceğinizi soruyor ve bu sayede telefonunuzu gereksiz uygulamalardan koruyor. Ayrıca görmediğiniz gelen aramayı tekrar aramanız için size sunuyor ve Wİ-Fİ alanına girdiğinizde mobil internetinizi kapatıp Wİ-Fİ bağlantısına geçip geçmeyeceğinizi de soruyor. LG G3’ün buna benzer hatırlatıcı birçok özelliği bulunuyor.

LG G3
LG G3

LG G3’te bulunan Circle Window özelliği ile en çok kullandığınız altı uygulamaya erişiminizi kolaylaştırır.  LG’nin güvenlik için tasarladığı Knock Code özelliği ile ekrana gireceğiniz farklı kombinasyonlarla kendinize ait güvenlik kodu koyabiliyorsunuz. LG’nin geliştirdiği başka bir Content Lock özelliği ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınız devreye giriyor ve dosyalarınızı güvenlik içine alıyor. LG G3 13 MP OIS kamerası ile Laser Auto Focus özelliğini sunuyor ve güzel anlarınızı ölümsüzleştirirken mükemmel görüntü kalitesi sağlıyor. Mükemmel bir tasarım sunan LG G3’ü satın almak için operatörlerin sunduğu avantajlardan ve LG mağazalarındaki indirimlerden faydalanın.

Yeni LG G3 Sizlerle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir