Yeni MacBook Modeline Satachi Hub İle Çoklu Bağlantı

Yeni MacBook Modeline Satachi Hub İle Çoklu Bağlantı

Yeni MacBook modeli sadece 1 adet USB – Type C çıkışına sahip olarak pazara çıkınca Satachi firmasından da Çoklu Hub ürünü pazardaki yerini aldı. Yapı olarak Apple MacBook serisinin tasarımı ile de bir bütünlük sağlayan Satachi Hub sayesinde 1 Micro SD, 1 SD ve 3 USB 3.0 çıkışa aynı anda sahip olabiliyorsunuz. Bu çoğaltıcı sayesinde […]yorumlar.net

Yeni MacBook modeli sadece 1 adet USB – Type C çıkışına sahip olarak pazara çıkınca Satachi firmasından da Çoklu Hub ürünü pazardaki yerini aldı.

Yapı olarak Apple MacBook serisinin tasarımı ile de bir bütünlük sağlayan Satachi Hub sayesinde 1 Micro SD, 1 SD ve 3 USB 3.0 çıkışa aynı anda sahip olabiliyorsunuz.

Bu çoğaltıcı sayesinde eğer siz de Yeni MacBook modeline sahipseniz sorunsuz bir şekilde çıkışları kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Ülkemizde resmi olarak satışına başlanmayan Satachi Hub serisi şu aşamada 35 Dolarlık etiket fiyatı ile Amazon ve Ebay gibi sitelerden satışa çıkmış durumda.

Yeni MacBook Modeline Satachi Hub
Yeni MacBook Modeline Satachi Hub

Sizde bu tarz bir ürün düşünüyorsanız http://www.amazon.com/gp/product/B015YRD8HK?ref_=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl&colid=26YFBIS45Z4EY&coliid=IYB1LNKRLXP8T&psc=1&pldnSite=1 sayfasından alımı yapabilirsiniz.

Satachi Hup Modeli
Satachi Hup Modeli

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status