Yeni MacBook Modeline Satachi Hub İle Çoklu Bağlantı

Yeni MacBook Modeline Satachi Hub İle Çoklu Bağlantı

Yeni MacBook modeli sadece 1 adet USB – Type C çıkışına sahip olarak pazara çıkınca Satachi firmasından da Çoklu Hub ürünü pazardaki yerini aldı. Yapı olarak Apple MacBook serisinin tasarımı ile de bir bütünlük sağlayan Satachi Hub sayesinde 1 Micro SD, 1 SD ve 3 USB 3.0 çıkışa aynı anda sahip olabiliyorsunuz. Bu çoğaltıcı sayesinde […]


Yeni MacBook modeli sadece 1 adet USB – Type C çıkışına sahip olarak pazara çıkınca Satachi firmasından da Çoklu Hub ürünü pazardaki yerini aldı.

Yapı olarak MacBook serisinin tasarımı ile de bir bütünlük sağlayan Satachi Hub sayesinde 1 Micro SD, 1 SD ve 3 USB 3.0 çıkışa aynı anda sahip olabiliyorsunuz.

Bu çoğaltıcı sayesinde eğer siz de Yeni MacBook modeline sahipseniz sorunsuz bir şekilde çıkışları kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Ülkemizde resmi olarak satışına başlanmayan Satachi Hub serisi şu aşamada 35 Dolarlık etiket fiyatı ile Amazon ve Ebay gibi sitelerden satışa çıkmış durumda.

Yeni MacBook Modeline Satachi Hub
Yeni MacBook Modeline Satachi Hub

Sizde bu tarz bir ürün düşünüyorsanız http://www.amazon.com/gp/product/B015YRD8HK?ref_=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl&colid=26YFBIS45Z4EY&coliid=IYB1LNKRLXP8T&psc=1&pldnSite=1 sayfasından alımı yapabilirsiniz.

Satachi Hup Modeli
Satachi Hup Modeli


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status