Pasaport Kayıt İşlemleriYeni Nexus ve Android 4.2 Hakkında

Yeni Nexus ve Android 4.2 Hakkında

Google tarafından Kasım ayında yapılacak b ir etkinlik sonrasında tanıtılması beklenilen Android 4.2 Key Lime Pie isimli İşletim Sistemi ile birlikte Yeni Nesil Nexus Telefonların da tanıtılması bekleniyor. Tabi ki bu durum sadece bir dedikodu. Resmi bir bilgi ya da açıklama yok. Ancak Teknoloji dünyasında birçok dedikodunun sızıntı sonrasında ortaya çıktığını ve birçoğunun da gerçek […]


tarafından Kasım ayında yapılacak b ir etkinlik sonrasında tanıtılması beklenilen Key Lime Pie isimli İşletim Sistemi ile birlikte Nesil Telefonların da tanıtılması bekleniyor.

Tabi ki bu durum sadece bir dedikodu. Resmi bir bilgi ya da açıklama yok. Ancak Teknoloji dünyasında birçok dedikodunun sızıntı sonrasında ortaya çıktığını ve birçoğunun da gerçek olduğunu unutmayalım.

firmasının programı adın ı verdiği sistem sayesinde dileyen firmanın cihazları gibi hızlı güncelleme alacak modeller üretmesine imkân sağlanmış olacak.

Belli bir sistem içerisinde sağlanması planlanan bu çalışma ile bu sisteme sahip cihazlar tarafından öncelikli olarak yükseltilecek ve firmalar bir anlamda kendi Nexus Modellerini üretmiş olacaklar.

  Android Cihazlarda Format Sonrası Senkronizasyon Hatasının Çözümü
Google Nexus Akıllı Cep Telefonu
Google Nexus Akıllı Cep Telefonu

 

Google tarafından yakın dönemde pazara sürülmeye hazırlanılan Google Nexus modeli için bir anlamda HTC, Samsung, LG ve Sony gibi firmalara bu çalışma ile yol vermiş olması da yeni cihazların gelmesi anlamını taşıyor diyebiliriz.

Bakalım bu sistem ile yeni cihazlar daha hızlı güncelleme alır hale gelecekler mi? Yoksa her şey yine hayal olarak mı kalacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status