Pasaport KayıtYeni renk seçeneği ile birlikte Nokia 8!

Yeni renk seçeneği ile birlikte Nokia 8!

Yakın bir tarihte resmi olarak tanıtılması planlanan ve son zamanlarda gündemde, sık sık ortaya çıkan görüntüleriyle birlikte sızan bilgilerle bulunan Nokia 8 akıllı telefonu bugün bir kez daha gündemde yer aldı. Bu yeni akıllı cihazın, yeni gümüş renkli seçeneğinin ortaya çıkan görüntüleri haberimizin içerisinde!   Çok yakın bir zaman önce ilk kez meydana çıkmış olan […]


Yakın bir tarihte resmi olarak tanıtılması planlanan ve son zamanlarda gündemde, sık sık ortaya çıkan görüntüleriyle birlikte sızan bilgilerle bulunan 8 akıllı telefonu bugün bir kez daha gündemde yer aldı. Bu yeni akıllı cihazın, yeni gümüş renkli seçeneğinin ortaya çıkan görüntüleri haberimizin içerisinde!

 

Çok yakın bir zaman önce ilk kez meydana çıkmış olan 8 akıllı telefonunun teknik özellikleri ve tasarımı da kısa bir süre sonra sızdırılmıştı. Bugün gelen haberlere göre de 8 isimli akıllı cihazın gümüş renkli seçeneğinin ilk fotoğrafları ortaya çıktı.

 

 

Haberin içerisinde bulunan fotoğraf ile birlikte fark edebileceğiniz gibi yekpare ve metal bir kasa kullanılan akıllı telefonunun bize günümüze kadar çıkmış olan yeni akıllı telefonlarının tasarım tarzını hatırlatıyor.

Cihazın arka yüzünü incelediğimizde Zeiss marka olan çift arka kamera görüyoruz. Bu kameraların 13 MP olduğu belirtiliyor. Bu yeni akıllı telefon donanım özelliklerine daha detaylı bakacak olursak, Qual HD ekranın yanında Snapdragon 835 işlemciye sahip olduğunu söylemeliyiz. 4-6 GB RAM ile birlikte 64 GB dahili depolama alanına sahip olduğu söyleniliyor. Fakat bu dahili depolama alanı istenilirse microSD ile birlikte arttırılabiliyor.

Renk opsiyonlarının daha sonra da artacağı söylenirken şuan için mavi ve gümüş renk seçenekleri bulunuyor. Cihazın Android 7.1 Nougat ile birlikte geleceği söyleniliyor.

  Microsoft Akıllı Telefon Pazarından Uzak Duracak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status