Yeni Samsung Galaxy S2 Modeli Yeniden Tasarlandı

Yeni Samsung Galaxy S2 Modeli Yeniden Tasarlandı

Samsung firması tarafından yakın dönemde Galaxy S2 modelinin yerine pazara sürülmesi beklenilen Yeni Galaxy S2 modeli hem tasarım hem de Donanım yönünden yenilenmiş bir halde karşımıza çıkıyor. Firma tarafından çeşitli Tasarım ve Patent İhlalleri nedeniyle bazı pazarlardan çıkarılmak durumunda kalan S2 modeli yenilenen tasarımı ile de bir anlamda pazar girişlerine yeniden merhaba demeye hazırlanıyor. Eski […]


firması tarafından yakın dönemde modelinin yerine pazara sürülmesi beklenilen Yeni modeli hem tasarım hem de Donanım yönünden yenilenmiş bir halde karşımıza çıkıyor.

Firma tarafından çeşitli Tasarım ve Patent İhlalleri nedeniyle bazı pazarlardan çıkarılmak durumunda kalan S2 modeli yenilenen tasarımı ile de bir anlamda pazar girişlerine yeniden merhaba demeye hazırlanıyor.

Eski sürümünde kullanılan 1.2 GHz lik Çift Çekirdekli işlemci Yeni modelinde 1.4 GHz lik Çift Çekirdekli İşlemciye dönüşmüş durumda.

PowerVR SGX 544MP GPU kullanması planlanan cihazın ayrıca 1 GB ram, 16 ve 32 GB lık Dâhili Hafıza alanları olması şu aşamada hemen hemen kesinleşmiş olan detaylar olarak görülebilir.

  Samsung Gear S3 Bağlantı Kopma Sorunu ve Çözümü
Yeni Samsung Galaxy S2
Yeni Galaxy S2

 

Bu üründe de 8 MP lik bir kamera kullanmayı düşünen firması cihaz üzerinde Fiziki Tuş kullanma devriniz de kapamış durumda. Ice Cream Sandwich ile gelen cihazın ön yüzünde fiziki bir klavye yok. Nexus modellerinde olduğu gibi Android Menülerini kullanmayı planlayan Samsung firması dış kasa tasarımında da birçok değişime gitmiş durumda.

Şu aşamada Siyah, Beyaz, Gri ve Mavi renk seçenekleri ile pazara sürülmeye hazırlanan Yeni Galaxy S2 modeline yakın dönemde Kırmızı, Pembe, Sarı gibi renklerde katılacak gibi görünüyor.

 

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status