Pasaport Kayıt İşlemleriYeni Snapchat güncellemesi bomba gibi geldi!

Yeni Snapchat güncellemesi bomba gibi geldi!

Snapchat uygulaması için iOS ve Android işletim sistemlerinin ikisinde de yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme Snapchat’e yeni efektler katarken, kullanıcılarına ise biraz daha özgürlük katıyormuş gibi gözüküyor.   Markaların halihazırda yapabildikleri bir şey olan, web sitelerinin Snap’lere eklenmesi son Snapchat güncellemesi ile beraber; artık normal kullanıcıların da yapabileceği bir şey oldu. İstediğiniz bağlantının eklenilmesinin […]


uygulaması için iOS ve Android işletim sistemlerinin ikisinde de bir yayınlandı. Bu ’e efektler katarken, kullanıcılarına ise biraz daha özgürlük katıyormuş gibi gözüküyor.

 

Markaların halihazırda yapabildikleri bir şey olan, web sitelerinin Snap’lere eklenmesi son güncellemesi ile beraber; artık normal kullanıcıların da yapabileceği bir şey oldu. İstediğiniz bağlantının eklenilmesinin ardından snapi gönderdiğiniz kişinin bağlantıya ulaşması için tek yapması gerek Snapi yukarı kaldırmak!

güncellemeyi yükleyen kullanıcıları fark etmiştir. Araç setinde yeni bir simge fark edecekler: küçük bir ataç. Bu simge bazılarınıza da Instagram’dan tanıdık gelebilir çünkü aynı işleve sahipler. Bu küçük ataca tıklayıp snaplere bağlantılar eklenilebilecek ve diğer yeni özellikler de kullanılabilecek.

  Snapchat kendini korumaya çalışacak!

 

Yeni güncellemenin ardından eklenilen yeni özelliklere bakacak olursak, arka plan zeminleri, ses filtreleri ve geofiltreler bulunuyor. Arka plan filtreleri sayesinde, Snapinizdeki bir objeyi kesip arkasına görkemli bir desen koymanızı sağlayacak. Normal Snapchat filtreleri gibi arka plan seçimi her gün rotasyonlu olarak çalışacak. Ses filtrelerine gelecek olursak, düşündüğünüz gibi Snapinizdeki seslerle oynamanıza izin veriyor. Daha önceki Snapchat ses filtreleri, artırılmış gerçekliğin bir parçasıydı ve sizi örneğin arı gibi göstererek sesinizi değiştiriyordu. Artık ekrandaki hoparlör simgesini kullanarak, snapinizdeki sesleri mizah veya stil için çeşitli karakter seslerine dönüştürebileceksiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status