Yeni Yıla Kıbrıs’ta Sevdiklerinizle Baş Başa Girin

Yeni Yıla Kıbrıs’ta Sevdiklerinizle Baş Başa Girin

1960 yılında bağımsızlığını kazanan Kıbrıs, o zamandan bu zamana Akdeniz’in turizm başkentlerinden biri olarak biliniyor. Kıbrıs otelleri, bölgenin en kaliteli ve en profesyonel tesisleri içerisinde yer alıyor.


1960 yılında bağımsızlığını kazanan , o zamandan bu zamana Akdeniz’in turizm başkentlerinden biri olarak biliniyor. otelleri, bölgenin en kaliteli ve en profesyonel tesisleri içerisinde yer alıyor.

Özellikle yılbaşı gecesi gibi dünyada özel yeri bulunan gecelerde yerli ve yabancı turistleri ağırlayan yılbaşı otelleri, standartların üstünde bulunan bir kalitede hizmet vermektedir. bölgesi, en çok ziyaretçiyi ülkemizden ağırlamaktadır.

Bunun en büyük sebepleri, ülkemize olan yakın konumu ve hiç kuşkusuz pasaport ihtiyacı olmadan ’a ulaşımın olmasıdır. Sadece nüfus cüzdanı ile gidilebilen ’a Türkiye üzerinden yaklaşık 1 saatlik uçuşla ulaşılabilmektedir. yılbaşı ile birlikte hazırlıklarını tamamladığı ve enfes bir eğlence sunduğu için görülmeye değer bir yer haline gelmektedir.

 

’a Gitmekte Çok Kolay Gezmekte Çok Kolay

programları kapsamında, bölgeye ulaşmak ve konaklama hizmetlerinden yararlanmak oldukça kolay geliyor. Kıbrıs, tarihsel açıdan da çok önemli olduğu için en çok tercih sebepleri arasında bulunmaktadır.

Başkent Lefkoşa’da bulunan Barbarlık Müzesi ve Büyük Han gezilmesi gereken yerler içerisinde bulunuyor. Özellikle Büyük Han, el işi hediyelik eşya dükkânlarıyla dolu olduğu için oldukça rağbet görmektedir.

Kıbrıs otellerinin yoğun olarak bulunduğu Girne’de ise St. Hillarion Kalesi görülmesi gereken yerleri başında geliyor. Girne tertemiz havası uzun sahilleriyle tatilciler tarafında tercih edilmektedir. Gazi Mağusa’da bulunan Eski ismi St. Nicholas kilisesi şimdiki ismi Lala Mustafa Paşa Camii olan yapıt ise tarihi keşif yapmak isteyenler beklemektedir.

 

Kıbrıs’a En Uygun Fiyata Gitmek İçin Şimdi Rezervasyon Yaptırın

kutlama konusunda lüks bir tatil olarak görülse de, sanatçılı oteller kapsamında uygun fiyatlı turlarla bölgede tatil yapmak mümkün olabilmektedir. Kıbrıs’ta bulunan Merit Park, yılbaşı için kampanyaları olan her yıl farklı programları konuklarına sunan konaklama tesislerinden biri konumundadır. Nuhun Gemisi, haricinde şehre yakınlığıyla gün içinde gezebileceğiniz ve mini golf oynayabileceğiniz bir tesis olarak görülmektedir.

Gazi Mağusa’da bulunan Palm Beach, dikkat çeken mimarisi ve eşsiz spa hizmetleri ile yeni yılda taze bir başlangıç yapmak isteyenleri ağırlıyor. Bafra bölgesinde bulunan Kaya Artemis, yılbaşı salonunda tüm misafirlerin oynadığı oyunlar ve özel gece için hazırlanan sanatçı programları ile ziyaretçilerini coşturuyor. Bu bölgede yer alan Kratos, sanatçı performansları ile birlikte Dünya mutfağından bezenmiş akşam yemeği menüsüyle keyifli bir gece vadediyor. Girne’de yer alan Merit Crytal, yılbaşı eğlencelerinin yanında uzman kadrolu spa salonları ve lüks casinosu ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam etmektedir.

Kaynak: https://www.tatildukkani.com/kibris-yilbasi-sanatcili-oteller


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status