• TARİH: 24.05.2018
Yenilenen Samsung Galaxy J2 İle Yeni Bildirim Sistemi Smart Glow Geliyor

Yenilenen Samsung Galaxy J2 İle Yeni Bildirim Sistemi Smart Glow Geliyor

Klasik Bildirim Işıklarından bunalanlar ve artık farklı bir şey görmek istiyorum diyenler için Yenilenen Samsung Galaxy J2 serisinde “Smart Glow” isimli bir bildirim sistemi bizleri bekliyor olacak. Klasik Bildirim Işıklarında cihazın ön kısmına oldukça küçük bir delik konulur ve buradan farklı renklerde bildirim ışıkları ile bilgilendirme yapılırdı. Ancak Samsung Galaxy J2 modeli ile hayatımıza girecek […]yorumlar.net

Klasik Bildirim Işıklarından bunalanlar ve artık farklı bir şey görmek istiyorum diyenler için Yenilenen Samsung Galaxy J2 serisinde “Smart Glow” isimli bir bildirim sistemi bizleri bekliyor olacak.

Klasik Bildirim Işıklarında cihazın ön kısmına oldukça küçük bir delik konulur ve buradan farklı renklerde bildirim ışıkları ile bilgilendirme yapılırdı.

Ancak Samsung Galaxy J2 modeli ile hayatımıza girecek olan yeni sistem eğer kullanıcıdan tam not alırsa artık Samsung Akıllı Telefon modellerinde de sıkça bu sistemi görüyor olacağız.

Smart Glow adı verilen sistem aslında Bildirim Işığını ön kısımdan alarak Akıllı Telefonun Arka Kamerasına götürüyor.

 

Samsung Smart Glow
Samsung Smart Glow

 

Kamera çerçevesine yerleştirilen bildirim ışığı sayede oldukça geniş bir alanda, farklı renklere sahip bir Bildirim Sistemi bizleri karşılamış oluyor.

Smart Glow Sisteminin aktifleşmesini sağlayan 3 farklı durum var

Bu durumlar Bildirim Gelmesi, Kullanım Ayarları ve Selfie Çekim Uyarısı.

Sadece bu 3 durumda aktif hale gelen Smart Glow yapısının ayarlarını ise cihaz üzerinden yapabilmeniz ve farklı renkleri farklı özelliklere atayabilmeniz mümkün olacak.

Yeni Bildirim Sistemi Smart Glow
Yeni Bildirim Sistemi Smart Glow

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kübra KAYAOKAY
Kübra KAYAOKAY Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status