Yenilenmiş Tasarımı İle LG G Stylo Modeli Tanıtıldı

LG G3 Stylus serisini geliştiren ve değiştiren Güney Koreli LG firması pazara süreceği yeni modelini LG G Stylo ismi ile  resmi olarak tanıtıldı.

LG G2 ile büyük bir çıkış yakalayan firma, bunu LG G3 ile de devam ettirdi ve G3’ün farklı seçeneklerini sunmayı da ihmal etmedi.

Bu bağlamda LG G3 Stylus‘u geçtiğimiz sene piyasaya sunan LG, yeni bir büyük ekranlı ve kalemli model duyurdu.

LG G Stylo‘da 5.7 inç büyüklüğünde bir ekrana yer verilirken bu ekranın çözünürlüğü ise 1280×720 piksel olarak tercih edilmiş.

İşlemci tarafında ise Qualcomm’u tercih eden LG, 64 bit destekli 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 410 yongasetini G Stylo’da kullanmış.

Yenilenmiş LG G Stylo Modeli Tanıtıldı
Yenilenmiş LG G Stylo Modeli Tanıtıldı

 

1.5 GB RAM’ı bulunan modelin dahili depolama alanı 8 GB iken LG, kullanıcılarına microSD kart desteği sunmayı ihmal etmemiş. Bu microSD kart desteği sayesinde akıllı telefonunuzun hafızasını 2 TB’a kadar arttırmanız mümkün.

8 Megapiksel ana kamerası bulunan akıllı telefonun ön kamerası ise 5 Megapiksel. 163 gr ağırlığındaki cihazın kalınlığı ise 9.6 mm. 4G destekleyen model gücünü ise 3000 mAh bataryadan alıyor.

Yenilenmiş LG G Stylo Modeli Tanıtıldı
Yenilenmiş LG G Stylo Modeli Tanıtıldı

 

Android 5.0 Lollipop ile çalışan akıllı telefonun satışına ise Mayıs ayında başlanacak. İlk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak olan modelin diğer ülkelerde ne zaman satışa çıkacağına dair bir bilgi ise mevcut değil.

Kaynak: http://shiftdelete.net/lg-g-stylo-tanitildi-59911

Yenilenmiş Tasarımı İle LG G Stylo Modeli Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir