Youtube Go İle Videoları İndirip Daha Sonra İzleyebileceksiniz

Youtube Çevrimdışı Kullanma - Youtube Go

İnternet bağlantısına sahip olmasanız bile daha önce indirdiğiniz Youtube Videolarını İzleme İmkânı sunan Youtube Go Uygulaması artık Türkiye’de de aktif hale geldi.

Yaklaşık 130 ülkede aktif olan Youtube Go Uygulaması ile Mobil İnternetinizi harcamamak adına daha önceden Wi-Fi bağlantısı üzerinden indirdiğiniz videoları Offline olarak izleme imkânına sahip olabileceksiniz.

Ayrıca daha stabil hale getirilen bu sayede de cihazların daha az kasılmasına sebep olan Youtube Go Uygulaması özellikle donanımsal anlamda daha alt seviyelerde olan Akıllı Telefon ve Tablet PC gibi ürünler için de güzel bir alternatif olacak gibi görünüyor.

 

Youtube Go Uygulaması

 

Youtube Go Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Youtube Go Uygulaması direkt olarak Google Play Store ya da AppStore üzerinden indirilebilir.

Yazıyı eklediğimiz sırada Türkiye için Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirilen Youtube Go uygulaması AppStore için ise hazırlık aşamasında idi.

İndirmek isteyen ve Android İşletim Sistemine sahip bir cihaz kullanan arkadaşlar https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.mango&hl=tr adresi üzerinden Google Play Store sayfasına geçiş yaparak uygulamayı indirebilirler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.