Youtube Keşfet Özelliği İle Düşük Aboneye Sahip Kanalları Ön Plana Çıkartacak

Youtube Keşfet Özelliği İle Düşük Aboneye Sahip Kanalları Ön Plana Çıkartacak

Youtube özellikle etkileşimi arttırmak ve daha düşük aboneye sahip kanalları da ön plana çıkartabilmek adına Youtube Keşfet Özelliğini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.


özellikle etkileşimi arttırmak ve daha düşük aboneye sahip kanalları da ön plana çıkartabilmek adına  Keşfet Özelliğini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Halihazırda Instagram uygulamasında kullanılan ve ciddi oranda kullanıcıların zaman geçirdiği Keşfet alanı artık Kullanıcılarına da sunulacak.

Geçtiğimiz dönemde Hikâyeler özelliğini de kendi yapısına uyarlayarak kullanıcıların kullanımına sunan farklı sosyal medya sitelerinin ve uygulamalarının beğenilen özelliklerini bünyesinde toplamaya devam ediyor.

 

TV Kanalları Artık Youtube Üzerinden Canlı Yayın Yapacaklar

 

Gelecek Vadeden Kanallar Keşfet Üzerinden Parlayacak

Şirkete yakın kaynaklar tarafından yapılan bilgi aktarımlarına göre nispeten daha az aboneye sahip olan ancak içerik üretimi, takipçi sayısının artışı, içerik kalitesi gibi birçok etmeni bünyesinde barındıran kanallar Keşfet Özelliği üzerinden izleyicilerin beğenisine sunulacak.

sekmesinin devam edeceği, Keşfet özelliğinin ise trendler sekmesinin bir alt sekmesi olacağı da gelen bilgiler arasında.

 

Youtube’dan Her Video Başına 6 Saniyelik Atlanamayan Reklam

 

10.000 Aboneden Az Kanalları Hedefliyor

Keşfet özelliği şu aralar belli başlı Android Kullanıcıları tarafından deneyimlenmeye başlanmış durumda.

Çeşitli denemelerden ve gelen kullanıcı bildirimlerinden sonra Youtube tarafından ilgili özellik tüm kullanıcıların beğenisine sunulacak gibi görünüyor.

Hedeflere göre 10.000 abonenin altında kalanlar Youtube Keşfet özelliği üzerinden daha geniş bir kitleye erişim sağlayabilecek.

Ancak bu videoların nasıl seçileceği, 10K aboneden fazla aboneye sahip kanalların bu sisteme girip giremeyeceği gibi birçok detay halen soru işareti.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
consequat. fringilla venenatis Donec felis mattis