ZenFone 3 ve ZenFone 4 Modellerine Android O Müjdesi

Asus firması Asus ZenFone 3 ve Asus ZenFone 4 modelleri için bir duyuru yaparak Android 8.0 – Android O Güncellemesini alacaklarını kullanıcılarına iletti.

Birkaç gün önce bir lansman gerçekleştiren Asus firması Zenfone 4, Zenfone 4 Pro, Zenfone 4 Selfie, Zenfone 4 Selfie Pro, Zenfone 4 Max ve Zenfone 4 Max Pro isimleri ile 6 yeni cihazının duyurusunu yapmıştı.

Hemen sonrasında ise Android O Güncellemesi ile alakalı bir bilgi paylaşarak cihazlarını satın alacak kullanıcılara bir taahhütte bulundu.

 

ZenFone 3 ve ZenFone 4 Modellerine Android O Müjdesi

 

Asus ZenUI 4 Ara Yüzüne Geçiş Yapılacak

Android 7.11 İşletim Sistemine sahip olarak pazara çıkması beklenilen Asus ZenFone 4 modelleri ile şu aşamada Android 6.0 ve Android 7.0 sürümlerinde bulunan Asus ZenFone 3 modellerine 2018 yılı içerisinde Android 8 Güncellemesi gönderiliyor olacak.

Güncellemelerle birlikte şuan Asus ZenUI 3 Ara Yüzünü kullanan Asus ZenFone 3 serisi otomatik olarak Asus ZenUI 4 Ara Yüzüne geçiş yapacak.

Bu geçiş sonrasında cihazların daha akıcı ve sorunsuz bir şekilde çalışacağı, gelecek olan Android O işletim sistemi ile de hem Performans hem de Batarya yönlerinde kullanıcıların cihazlardan çok daha fazla memnun kalacağını söyleyebiliriz.

ZenFone 3 ve ZenFone 4 Modellerine Android O Müjdesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir