Zirve Tom Hanks’in Uygulamasının

Tom Hanks’in geçen hafta piyasaya çıkan daktilo tasarımlı metin yazma programı Hanx Writer ilk haftadan zirveye oturdu. İsmini Tom Hanks’in adından alan Hanx Writer görünüm olarak biraz eski ve hipster bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Uygulama şu an sadece ipad için indirilebiliyor. Eski model bir daktilo şeklinde tasarlanan uygulamada, yazının basılması ile sayfa kayıyor. Tuşa basma ve kaydırma sesleri bile daktilo ile aynı şekilde yapılmış. Yazdığınız metinleri e-posta ile gönderebilme ve çıktı alabilme uygulamanın en güzel özellikleri arasında yer alıyor.

Eski model daktiloları seven Tom Hanks böyle bir uygulama tasarlamayı denemiş ve de başarılı olmuş. Uygulamayı indirdikten sonra farklı tip bir daktilo kullanmak isterseniz uygulama içi satın alma yapabiliyorsunuz. Bu daktilolar da Hanx Golden Touch ve Hanx 707 gibi Tom Hanks’e özel modellerden oluşuyor. Uygulama ayrıca Bluetooth klavye ile de entegre olabiliyor. Bu uygulamadan çok daha iyileri App Store ve Android marketlerde bulunuyor. Hatta uygulama metin yazma konusunda çokta başarılı sayılmaz. Ancak günümüzde bir daktilo ile yazı yazmanın mümkün olmaması uygulamanın popülaritesini arttırıyor.

Tom Hanks
Tom Hanks

Farklı bir deneyimle yazı yazmak isteyenler uygulamayı ücretsiz olarak akıllı telefonlarına indirebilirler. Eski dönemlerde daktilo kullanımına özenenler için ideal bir uygulama olan Hanx Writer 4,5 yıldız puan ile App Store’de kendi kategorisinde ilk sırada yer alıyor.

Zirve Tom Hanks’in Uygulamasının

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir