Zorlu Center’da Bulunan Apple Store Bakıma Alınıyor

Türkiye’deki İlk Apple Store olma özelliğini taşıyan Zorlu Center’daki Apple Store Ocak 2018 itibari ile bakıma alınacak.

Apple tarafından 12 Ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında duyurduğu Yeni Apple Store Tasarımı ilk olarak Zorlu Center Apple Store için uygulanacak.

5 Nisan 2014 tarihinde kapılarını açan mağaza neredeyse 2018 yılı Nisan ayında 4. Yılını tamamlayacak. Ancak görünen o ki Apple yeni konsepti ile mağazayı Yeni Baştan tasarlayacak.

 

Apple Store Mağazası

 

Mağaza Tamamen Kapalı Kalacak

Zorlu Center Apple Store mağazası yılbaşı sonrasında başlayacak olan tadilat süresince tamamen kapalı kalacak. Gerek satış gerek servis gerekse de farklı bir çalışma olmayacak.

Tadilat süresinin ne kadar süreceği, Yeni tasarımın kaç gün içinde uygulanacağı konuları ise Apple Türkiye tarafından resmi olarak duyurulmadı.

Ancak beklentiler mağazasının 15 gün ile 30 gün arasındaki bir süreçte kapalı kalacağı ve sonrasında Yeni Tasarımı ile kullanıcıların hizmetine sunulacağı yönünde.

Zorlu Center tadilatta iken Apple Kullanıcılarının yükünü ise tek başına Akasya AVM çekiyor olacak.

Gerek satış gerekse de servis işlemlerinin bir anda iki mağazadan tek mağazaya düşmesi Akasya AVM için zaten yoğun geçen işlemlerin biraz daha yoğunlaşması anlamına gelebilir.

Apple Türkiye bu süreçte Zorlu Center Mağazasındaki personelleri Akasya AVM Mağazasına kaydırarak süreci bir nebze olsun rahatlatma yoluna gidebilir.

Kaynak

Apple Store Yeni Tasarımı - 2017

Zorlu Center’da Bulunan Apple Store Bakıma Alınıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir