Zyxel Yeni Avrupa Başkan’ını Duyurdu

Jannik Haargaard’ın 1 Temmuz 2017 tarihinden başlayrak Avrupa Başkanı görevini üstleneceği Zyxel Communications tarafından duyuruldu.

11 yıldır Zyxel Communications’ta çalışan Jannik birçok görevde bulundu. Daha önceden Finlandiya ve Danimarka’da Ülke Müdürlüğü yapan Jannik 4 yıldır Operasyon ve Finans Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

Zyxel Başkanı Gordon Yang yapılan yeni görevlendirmeyle ilgili olarak şunları söyledi: “Jannik, bugüne kadar tutarlı bir şekilde güçlü performans ve sonuçlar elde eden saygın, başarılı bir lider. Avrupa pazarının dinamiklerine mükemmel seviyedeki hakimiyetinin, Avrupa’da geçtiğimiz beş yıldır yakaladığımız başarıyı daha da ileriye taşımasını sağlayacağına inanıyorum. Jannik, 2017 yılında Zyxel Avrupa için net bir vizyon tanımlamak için global ekip ile birlikte yakın işbirliği içinde çalışacak ve bu planların çok başarılı sonuçlar getireceğini umuyoruz.”

Jannik Haargaard’ın yerine atandığı  Lee Marsden kendi planları doğrultusunda yapacağı bir0 iş girişimi için şirketten ayrıldı.Ayrılan Lee Marsden hakkında Zyxel Başkanı Yang: “Lee, geçiş döneminde Zyxel Avrupa’yı yönetti ve 2012’de 80 milyon Euro olan gelirleri 2016’da 150 milyon Euro’ya kadar artırarak ikiye katladı. Avrupa bölgesi, onun görev süresinde iş fırsatları seviyesinden işlevsel bir yapıya geçerek her zaman genel merkeze güçlü kârlar getirdi ve 2016’da olağanüstü bir yıl geçirdi. Uzun yıllar boyunca yaptığı özel hizmet ve güçlü liderlik nedeniyle ona teşekkür ediyoruz” dedi.

Jannik’in en kısa sürede Kopenhag’daki Zyxel ofisinde çalışmaya başlaması bekleniyor.

Zyxel Yeni Avrupa Başkan’ını Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir