Arçelik’ten 25 Yıl Garantili Karbon Fiber Buzdolabı Arçelik Diamond

Arçelik’ten 25 Yıl Garantili Karbon Fiber Buzdolabı Arçelik Diamond

Havacılık, Uzay ve Motor Sporları gibi yüksek teknolojiye ve maliyetlere sahip sektörlerde kullanılan Karbon Fiber Malzeme ile üretilen ve 25 yıl Garantiye sahip olan Arçelik Diamond Buzdolabı ailesi tüketici ile buluştu.


Havacılık, Uzay ve Motor Sporları gibi yüksek teknolojiye ve maliyetlere sahip sektörlerde kullanılan Karbon Fiber Malzeme ile üretilen ve 25 yıl Garantiye sahip olan Arçelik Diamond Buzdolabı ailesi tüketici ile buluştu.

Çelikten 4.5 kat daha hafif olmasına rağmen 3 kat daha sağlam olan Karbon Fiber Malzeme ile dış kaplaması hazırlanan Arçelik Diamond Buzdolabı ailesi, 25 Yıl Garanti ile tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Üzerinde elektronik display ekran bulunan ahşap kapı sapı ile şıklığı ve konforu bir arada sunan Arçelik Diamond Buzdolabı ailesi 720 litrelik geniş bir iç hacme sahip.

Diamond, üstün ‘Koku Giderme Teknolojisi’ ile buzdolabındaki kötü koku oluşumunu, zararlı gaz veya kimyasal madde üretmeksizin %90’a kadar engelliyor. ‘Cool Plus’ teknolojisi kullanılan ürün, ‘FullFresh+’, mavi ışık teknolojisi ve kahvaltılık 0° bölmesiyle tüm yiyecekleriniz için tazelik vadediyor.

Dondurucu kısmı altta bulunan Diamond ’ın, yan duvar, tavan ve arka kapak çevresinde LED aydınlatma ve otomatik buz makinesi bulunuyor. A++ enerji seviyesinde bulunan ürün 370kWh yıllık enerji tüketimi ile tasarruf sağlarken, 41 Dba ses seviyesi ile çalıştığını hissettirmiyor.

 

Arçelik Diamond Buzdolabı - Satış Fiyatı

 

VIP Teknik Servis Hizmeti

25 yıllık Garantisi ile dikkatleri üzerine çeken Arçelik Diamond Buzdolabı Ailesi servis noktasında da oldukça özel.

Arçelik tarafından verilen bilgiye göre Diamond serisi bir buzdolabı olan kullanıcılar Arçelik VIP Servis hizmetinden yararlanıyor olacak.

 

Arçelik Diamond Buzdolabı

 

12.999 TL’den Satışa Sunulacak

Arçelik tarafından duyuruları yapılmaya başlanılan Diamond serisi buzdolabı ailesinin satış fiyatı 12.999 TL olarak belirlenmiş durumda.

283720 Diamond model ismi ile satışına başlanacak olan modelin satış sayfası açılmış ancak henüz resmi olarak satışa çıkmamış durumda. (28 Temmuz 2018)

Ancak önümüzdeki birkaç gün içerisinde cihazın satışa çıkması, büyük Arçelik Satış Mağazalarında ise teşhir olarak kullanıcıların beğenisine sunulmasını bekliyoruz.

Satın almak yada daha detaylı incelemek isteyenler https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/283720-diamond-buzdolabi adresini ziyaret edebilirler.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

14 yorum

 1. 25 yıl garanti 5 yılla düşse 12.999TL’den ne kadar indirim olur Buzdolabını eve teslim aldığımızda bai çalıştırdı gitti ama evde bozuk çıktı yenisi mi gelir tamir mi olur bir gün süre ile tamir mi olur

  • Garanti süresi düşmez. Sabittir.
   Evde bozuk çıkarsa değişim yapılır. İlk 6 ay değişim hakkınız var.

 2. yaşı 50 ın üstünde olanlar bilir evlerimizde halen 40 senedir çalışan tek kapılı buzdolabları mevcu(kırsal kesimde daha çok),ama çift kapılı yeni soğutma teknolojileri çıkınca eskiler bir çoğu bozulmadan hurdacılara gitti.bu yeni bi haber değil.ticari düşünülmüş bir reklam..ayrıca kompresörüne,elektronik bord’una (kartına) ve soğutma sistemine verirse 25 yıl ben bu firmayı alkışlarım ama sanmıyorum karbon kaplamanın haricinde versin garantiyi.iyi düşünülmüş bir algılama reklam :))

  • Tüm cihaza veriliyor garanti. Sadece kaplamaya değil. O sebeple zaten VIP Servis kapsamında.

  • 25 yıl kullanmaya bir şey demem ama 13.000 TL verenler – 15.000 TL verenler var buzdolabına. Dolaptan beklenti de önemli tabi.
   Günümüzde hangi ev bozulmadan buzdolabı değiştiriyor ki. 25 sene dayansa bu cihaz 25 sene kullanan çıkar elbette.

  • Atlamışız muhtemelen. TAM GARANTİ yazıyor ise Kapısından Kablosuna, Motorundan Soğutmasına kadar tüm aksam 25 YIL VIP Garanti Kapsamındadır demek.

 3. Kompresör,plasik aksamına,elektronik parçalarına dahil mi bu 25 yıl garanti yoksa sadece karbon kaplama için mi bu garanti. Arçelik ilk önce kompresör sesli sorununu çözsün de…

  • Ekstra bir açıklama yok. Bu durumda 25 Yıl Garanti tüm iç ve dış parçalarını kapsıyor demektir.

  • Tabi ki tercih sizin. Ancak belirttiğiniz markaları Türkiye’de bilen kaç kişi var. Kaç noktada servisleri var. Kaç noktada reel satış bayileri var. Kısacası Arçelik ile bayi ağı noktasında hiçbiri yarışamaz. Marka bilinirliği noktasında da yarışamazlar. Bu tamamen kişisel bir tercih. Zevkler ve renkler.

  • Birde üstüne VIP Servis ile 25 Yıl Garanti verince, Karbon Fiber Kaplama Maliyetleri ile 12.999 TL olmuş. Ürünün seri tüketim için olmadığını, daha üst düzey alıcı kitlesine hitap ettiğini söylememize gerek yok

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
eutics.com | 524: A timeout occurred

Error 524 Ray ID: 4bdcb3241c93cb58 • 2019-03-26 22:54:56 UTC

A timeout occurred

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The origin web server timed out responding to this request.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.