Akıllı Telefonlar için hazırlanan Oyun, Haber, Sosyal Medya, Araç veya Eğlence ürünleri, Uygulamaları ve Uygulama apk Dosyaları burada sizlerle

Yeni Haberler

Manşet

Turkcell İmzasıyla Yanii Mail Hizmeti Hayata Geçti

Turkcell, geçtiğimiz yıllarda kullanıcıların beğenisine sunduğu Yanii Arama Motorundan sonra Yanii Mail Hizmeti de kullanıcıların kullanımına sundu.

Manşet

Çöpçatanlık Uygulaması Tinder Türkiye’de Milyonlarca Üyeye Sahip

Dünya’nın en popüler Arkadaşlık – Çöpçatanlık Uygulamalarından birisi olan Tinder ülkemizde de son dönemde ciddi bir kullanım oranına ulaşmış durumda.

Manşet

WhatsApp Otomatik Silinen Mesaj Özelliğini Test Etmeye Başladı

WhatsApp tarafından daha önce eklenecek özellikler arasında sıralanan Otomatik Silinen Mesaj özelliği için bazı bölgelerde testlerin başladığı bilgisi verildi.

CepSeyir

Google Haritalar Uygulamasına Hız Göstergesi Eklendi

Waze isimli Navigasyon Uygulamasını uzunca süre önce alan Google firması bu uygulamada yer alan Hız Göstergesini de Google Haritalar uygulamasına ekledi.

Mobil Teknolojiler

Tinder Uygulamasında Eşleşme Algoritması Değiştirildi

Popüler çöpçatan ve arkadaşlık uygulaması Tinder yapılan son güncelleme ile eşleşme algoritmasını değiştirdi ve aktifliği ön plana alan bir algoritmaya geçiş yaptı.

Teknoloji ve Markalar

Maximum Mobil Uygulaması İle İstanbulkart Bakiye Yüklemesi Yapılabilecek

Türkiye İş Bankası ve BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. arasındaki işbirliği ile Maximum Mobil Uygulaması üzerinden İstanbulkart Bakiye Yükleme İşlemleri yapılabilecek.

Teknoloji ve Markalar

WhatsApp Üzerinden İzinsiz Olarak Gruplara Eklenme Dönemi Bitiyor

WhatsApp Uygulaması yakın dönemde alacağı bir güncelleme ile hangi gruplara kimler tarafından eklenebileceğinizi kontrol etmenize imkân sağlayacak.

CepSeyir

Yandex Haritalar Uygulamasına Türkiye’deki Semt Pazarları da Eklendi

Yandex Haritalar Uygulamasına eklenen yeni bir özellik sayesinde artık Türkiye’deki Semt Pazarlarının hangi gün hangi sokaklarda kurulduğunu görebileceksiniz.

İnternet Gündemi

Ücretli ve Ücretsiz Youtube Video İndirme Program Önerileri (Android – IOS – Windows – Online)

Hızlı ve Kolay bir biçimde Youtube Video İndirme işlemi yapabilmeniz için kullanabileceğiniz Android – IOS Uygulamalarını ve Windows Programlarını sizler için bir araya getirdik.

İnternet Gündemi

Spotify Aile Paketi Üyelikleri Spotify Tarafından İncelemeye Alınmaya Başlandı

Spotify firması tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan Spotify Aile Paketi Üyelikleri incelenemeye başlanmış durumda.

Mobil Teknolojiler

Türk Telekom’dan Nakit Para Ödüllü ” Eleq Canlı Bilgi Yarışması “

Turkcell tarafından yayına alına Hadi Uygulamasından sonra Türk Telekom tarafından da Eleq Canlı Bilgi Yarışması Uygulaması yayına alındı.

Mobil Teknolojiler

BTK’dan Yerli ve Güvenli Mobil Mesajlaşma Uygulaması “Dedi”

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından üzerinde çalışmalara devam edilen Yerli ve Güvenli Mesajlaşma Uygulaması Dedi için Beta Sürüm yayına alındı.

Manşet

Tıkla Sohbet Et Özelliği ile WhatsApp ‘da Numarayı Rehbere Kaydetmeden Mesaj Atma

WhatsApp üzerinden herhangi bir numarayı rehbere kaydetmeden mesaj atmak istemeniz durumunda Tıkla Sohbet Et özelliğini kullanabilirsiniz.

Teknoloji Gündemi

KOÇTAŞ Ustalarla Müşterileri Buluşturan Ustabilir Uygulamasını Duyurdu

KOÇTAŞ tarafından hazırlattırılan ve Ustalarla Müşterileri bir araya getiren Ustabilir Uygulaması resmi olarak duyuruldu ve kullanıcıların beğenisine sunuldu.

CepSeyir

Nakit Para Ödüllü Mobil Uygulama “ Hadi – Bilgi Yarışması ”

VipMe imzasını taşıyan ve yarışmacılara nakit para kazandıran Hadi – Bilgi Yarışması isimli uygulama Google Play Store ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Mobil Teknolojiler

Instagram Hikâyelerine Artık Hikayelerde Yazı Modu Sayesinde Sadece Yazı Ekleyebileceksiniz

Video, Fotoğraf veya farklı görseller ile içerik girişi yapılabilen Instagram Hikâyelerine artık Hikayelerde Yazı Modu adı verilen özellik sayesinde sadece yazı yazarak da içerik ekleyebileceksiniz.

CepSeyir

Youtube Go İle Videoları İndirip Daha Sonra İzleyebileceksiniz

İnternet bağlantısına sahip olmasanız bile daha önce indirdiğiniz Youtube Videolarını İzleme İmkânı sunan Youtube Go Uygulaması artık Türkiye’de de aktif hale geldi.

Apple

AppStore Uygulama Fiyatlarına KDV Oranında Zam Yapılacak

Mobil Uygulamalardan da alınmaya başlanacak olan KDV için ilk adımı Apple attı. Önümüzdeki hafta AppStore üzerinden satışı yapılan uygulamaların resmi satış fiyatlarına %18 KDV oranı kadar zam yapılacak.

Mobil Teknolojiler

CERN ve MIT Tarafından Hazırlanan ProtonVPN Şimdi de Android İşletim Sisteminde

CERN ve MIT tarafından hazırlanan Ücretsiz VPN Hizmeti ProtonVPN Android İşletim Sistemi için de indirilebilir hale getirildi. Uygulamanın Windows İşletim Sistemi için olan yükleme dosyasını da sizlerle paylaşıyor olacağız

Mobil Uygulamalar

Instagram Hikâyesine Link – Bağlantı Ekleme Nedir? Nasıl Eklenir ve Şartları Nelerdir?

2017 yılı Haziran ayında yapılan güncelleme sonrasında hayatımıza giren Instagram Hikâyesine Link – Bağlantı Ekleme özelliği Nedir ve Nasıl Kullanılır? Instagram kullanıcıları Link – Bağlantı Ekleme özelliğini kullanabilmek için neler yapmalıdırlar? Tüm soruları cevaplamaya çalıştık.

Mobil Teknolojiler

Küçük İşletmelere Özel WhatsApp Business Kullanıma Sunuldu

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp daha çok küçük çaplı işletmeleri hedefleyerek hazırladığı WhatsApp Business isimli uygulamasını kullanıma sundu.

Teknoloji Gündemi

Müzikseverler İçin Müzik İndirme Uygulaması MYT Material V2 – V3 (APK)

Özellikle Android İşletim Sistemine sahip telefonunuza Ücretsiz Müzik İndirme Uygulaması arıyorsanız MYT Material isimli uygulama tam da işinizi görecek yapıdaki bir uygulamadır.

Mobil Teknolojiler

Yandex Navigasyon Çevrimdışı Kullanım Özelliği Nasıl Kullanılır?

Yandex Navigasyon Uygulamasına eklenen Çevrimdışı Kullanım Özelliği birçok kullanıcıyı ciddi anlamda memnun etti. Peki, Yandex Navigasyon Çevrimdışı Kullanım Özelliği nasıl kullanılacak?

Teknoloji Gündemi

iTaksi Uygulaması İstanbul’da 4.000 Takside Kullanılmaya Başlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından “Akıllı Ulaşım Sistemlerini Tüm Toplu Ulaşım Araçlarını Kapsayacak Şekilde Yaygınlaştırmak” projesi kapsamında iTaksi Uygulaması 4.000 takside kullanılmaya başlandı.

Teknoloji Gündemi

Söz Dizisinin Mobil Oyunu Listelerde İlk Sıraya Çıktı

Son dönemin popüler dizilerinden birisi olan Söz Dizisi için hazırlanan mobil oyun yayına girdikten sonraki 24 saat içinde rekor indirilme sayısına erişti.

Nasıl Yapılır?

PTT Araç Kilometre ve Muayene Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

PTT üzerinden Araç Kilometre Sorgulama İşlemleri ve Muayene Sorgulama İşlemleri nasıl yapılır? Süreçler nasıl işler? Bu yazımızda bunu anlatmaya çalışıyor olacağız. 

Basın Bültenleri

Spotify Premium Yılsonu Kampanyası 3 Aylık 0.99 TL

Yıl sonu hedeflerini tutturmak isteyen Spotify firması Spotify Premium paketlerinde kampanya yaparak 3 Aylık paketi 0.99 TL’den satacağını duyurdu.

CepSeyir

Ember Seramik Akıllı Kupa Starbucks Şubelerinde Satılacak

Akıllı Bulaşık Makineleri üzerine faaliyet gösteren Ember firmasının Ember Akıllı Seramik Kupa serisi yakında Starbucks Şubelerinde satılmaya başlanacak.

CepSeyir

YouTube Yeni Nesil Telefonlar İçin 18:9 Desteği Sunmaya Başladı

YouTube cephesinden Çerçevesiz Akıllı Telefonların ekran yapısına uyum amacıyla yeni bir güncelleme hazırladı. Artık videolar 18:9 Ekranlara uyumlu olacak.

CepSeyir

PTT Mobil Uygulaması İle Araç Muayene ve Kilometre Bilgilerine Ulaşılabilecek

PTT Mobil Uygulaması üzerinden artık plaka veya şase numarası girilerek Kilometre ve Araç Muayene Sorgulaması yapılabilecek.

CepSeyir

Yandex Navigasyon Uygulamasından İstanbul Maratonuna Özel Hizmet

12 Kasım 2017 – Pazar günü gerçekleştirilecek olan Vodafone 39. İstanbul Maratonu için Yandex Navigasyon Uygulaması özel bir çalışma hazırladı.

Basın Bültenleri

iPhone 8 ve X Serisinde Youtube Uygulaması Pili Sömürüyor

Apple iPhone 8 ve iPhone X modellerini satın alan kullanıcılar Youtube Uygulaması ile ciddi bir Pil Sorunu yaşamaya başladılar.

CepSeyir

Myt Material Müzik İndirme Programı

Günümüzde her ne kadar kullanıcılar Ücretli Müzik Yazılımlarını kullanıyor olsa da halen milyonlarca telefon kullanıcısı online olarak müzik dinlemek yerine indirerek müzik dinlemeyi tercih ediyor.