Android İşletim Sistemi için hazırlanmış olan Akıllı Telefon ve Tablet PC Uygulamalarının incelemeleri, güncellemeleri, bildirimleri ve diğer tüm detaylar

Yeni Haberler

Manşet

Turkcell İmzasıyla Yanii Mail Hizmeti Hayata Geçti

Turkcell, geçtiğimiz yıllarda kullanıcıların beğenisine sunduğu Yanii Arama Motorundan sonra Yanii Mail Hizmeti de kullanıcıların kullanımına sundu.

Manşet

Çöpçatanlık Uygulaması Tinder Türkiye’de Milyonlarca Üyeye Sahip

Dünya’nın en popüler Arkadaşlık – Çöpçatanlık Uygulamalarından birisi olan Tinder ülkemizde de son dönemde ciddi bir kullanım oranına ulaşmış durumda.

Manşet

WhatsApp Otomatik Silinen Mesaj Özelliğini Test Etmeye Başladı

WhatsApp tarafından daha önce eklenecek özellikler arasında sıralanan Otomatik Silinen Mesaj özelliği için bazı bölgelerde testlerin başladığı bilgisi verildi.

CepSeyir

Google Haritalar Uygulamasına Hız Göstergesi Eklendi

Waze isimli Navigasyon Uygulamasını uzunca süre önce alan Google firması bu uygulamada yer alan Hız Göstergesini de Google Haritalar uygulamasına ekledi.

Mobil Teknolojiler

Tinder Uygulamasında Eşleşme Algoritması Değiştirildi

Popüler çöpçatan ve arkadaşlık uygulaması Tinder yapılan son güncelleme ile eşleşme algoritmasını değiştirdi ve aktifliği ön plana alan bir algoritmaya geçiş yaptı.

Teknoloji ve Markalar

Maximum Mobil Uygulaması İle İstanbulkart Bakiye Yüklemesi Yapılabilecek

Türkiye İş Bankası ve BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. arasındaki işbirliği ile Maximum Mobil Uygulaması üzerinden İstanbulkart Bakiye Yükleme İşlemleri yapılabilecek.

İnternet Gündemi

Ücretli ve Ücretsiz Youtube Video İndirme Program Önerileri (Android – IOS – Windows – Online)

Hızlı ve Kolay bir biçimde Youtube Video İndirme işlemi yapabilmeniz için kullanabileceğiniz Android – IOS Uygulamalarını ve Windows Programlarını sizler için bir araya getirdik.

İnternet Gündemi

Spotify Aile Paketi Üyelikleri Spotify Tarafından İncelemeye Alınmaya Başlandı

Spotify firması tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanan Spotify Aile Paketi Üyelikleri incelenemeye başlanmış durumda.

Mobil Teknolojiler

Türk Telekom’dan Nakit Para Ödüllü ” Eleq Canlı Bilgi Yarışması “

Turkcell tarafından yayına alına Hadi Uygulamasından sonra Türk Telekom tarafından da Eleq Canlı Bilgi Yarışması Uygulaması yayına alındı.

Mobil Teknolojiler

BTK’dan Yerli ve Güvenli Mobil Mesajlaşma Uygulaması “Dedi”

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından üzerinde çalışmalara devam edilen Yerli ve Güvenli Mesajlaşma Uygulaması Dedi için Beta Sürüm yayına alındı.

Manşet

Tıkla Sohbet Et Özelliği ile WhatsApp ‘da Numarayı Rehbere Kaydetmeden Mesaj Atma

WhatsApp üzerinden herhangi bir numarayı rehbere kaydetmeden mesaj atmak istemeniz durumunda Tıkla Sohbet Et özelliğini kullanabilirsiniz.

Teknoloji Gündemi

KOÇTAŞ Ustalarla Müşterileri Buluşturan Ustabilir Uygulamasını Duyurdu

KOÇTAŞ tarafından hazırlattırılan ve Ustalarla Müşterileri bir araya getiren Ustabilir Uygulaması resmi olarak duyuruldu ve kullanıcıların beğenisine sunuldu.

CepSeyir

Nakit Para Ödüllü Mobil Uygulama “ Hadi – Bilgi Yarışması ”

VipMe imzasını taşıyan ve yarışmacılara nakit para kazandıran Hadi – Bilgi Yarışması isimli uygulama Google Play Store ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

CepSeyir

Youtube Go İle Videoları İndirip Daha Sonra İzleyebileceksiniz

İnternet bağlantısına sahip olmasanız bile daha önce indirdiğiniz Youtube Videolarını İzleme İmkânı sunan Youtube Go Uygulaması artık Türkiye’de de aktif hale geldi.

Mobil Teknolojiler

CERN ve MIT Tarafından Hazırlanan ProtonVPN Şimdi de Android İşletim Sisteminde

CERN ve MIT tarafından hazırlanan Ücretsiz VPN Hizmeti ProtonVPN Android İşletim Sistemi için de indirilebilir hale getirildi. Uygulamanın Windows İşletim Sistemi için olan yükleme dosyasını da sizlerle paylaşıyor olacağız

Mobil Teknolojiler

Küçük İşletmelere Özel WhatsApp Business Kullanıma Sunuldu

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp daha çok küçük çaplı işletmeleri hedefleyerek hazırladığı WhatsApp Business isimli uygulamasını kullanıma sundu.

Teknoloji Gündemi

Müzikseverler İçin Müzik İndirme Uygulaması MYT Material V2 – V3 (APK)

Özellikle Android İşletim Sistemine sahip telefonunuza Ücretsiz Müzik İndirme Uygulaması arıyorsanız MYT Material isimli uygulama tam da işinizi görecek yapıdaki bir uygulamadır.

Teknoloji Gündemi

iTaksi Uygulaması İstanbul’da 4.000 Takside Kullanılmaya Başlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından “Akıllı Ulaşım Sistemlerini Tüm Toplu Ulaşım Araçlarını Kapsayacak Şekilde Yaygınlaştırmak” projesi kapsamında iTaksi Uygulaması 4.000 takside kullanılmaya başlandı.

Teknoloji Gündemi

Söz Dizisinin Mobil Oyunu Listelerde İlk Sıraya Çıktı

Son dönemin popüler dizilerinden birisi olan Söz Dizisi için hazırlanan mobil oyun yayına girdikten sonraki 24 saat içinde rekor indirilme sayısına erişti.

Nasıl Yapılır?

PTT Araç Kilometre ve Muayene Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

PTT üzerinden Araç Kilometre Sorgulama İşlemleri ve Muayene Sorgulama İşlemleri nasıl yapılır? Süreçler nasıl işler? Bu yazımızda bunu anlatmaya çalışıyor olacağız. 

CepSeyir

Myt Material Müzik İndirme Programı

Günümüzde her ne kadar kullanıcılar Ücretli Müzik Yazılımlarını kullanıyor olsa da halen milyonlarca telefon kullanıcısı online olarak müzik dinlemek yerine indirerek müzik dinlemeyi tercih ediyor.

CepSeyir

Spotify Premium Üyelikte Apple Müzik Uygulamasını İkiye Katladı

Online Müzik Servisleri noktasında en fazla tercih gören uygulama olarak karşımıza çıkan Spotify Premium Üyelik sayısı bakımından en yakın rakibi Apple Müzik Uygulamasını ikiye katlamayı başardı.

CepSeyir

Passo Mobil İle Maçlara Akıllı Telefon İle Girilebilecek

PassoLig tarafından hayata geçirilen Passo Mobil ile birlikte artık PassoLig Kartı olmadan da Mobil Uygulama kullanılarak maç bileti satın almak ve maçlara kartsız bir şekilde girmek mümkün olacak.

Android

Motion Stills artık Android’te!

Google firmasının uzun süredir iOS platformunu kullanan...

Android Uygulamaları

Messenger’a da Reklam Geliyor

İnternet reklamcılığında Google ile birlikte en büyük...

Google

Hangi Android sürümü en çok kullanılıyor?

Google firması kendi web sitesinde bulunan geliştiriciler...

Manşet

Truecaller artık iOS’ta da güncel!

İçerisinde büyük özellikler bulunduran Truecaller, Android işletim...

Android Uygulamaları

Kaspersky Lab’dan Ekstra Pil Ömrü Uygulaması!

Kaspersky Lab Android telefonlar için geliştirdiği yeni...

Editörün Tercihi

Yaz indirimleri Google Play Store’da!

iOS işletim sisteminin AppStore’unun yanında Android işletim...

Android Uygulamaları

TouchWiz, Galaxy S8’lerdeki performans sorununu çözdü

Google Play ve Galaxy Apps üzerinden bulabileceğiniz...

Yandex

Yandex Navigasyon Uygulamasına Park Yeri Asistanı Eklendi

Ülkemizde son dönemde yaptığı atılımlar ile birçok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanılan Yandex Navigasyon uygulaması şimdi de Park Yeri Asistanı özelliği ile büyükşehirlerdeki kullanıcılarına derman oluyor.

İOS Uygulamaları

BKM Express ve BiTaksi İşbirliği İle 8 Mart Günü Kadınlara Taksi 1 TL

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında işbirliğine giden BKM Express ve BiTaksi 8 Mart 2017 tarihinde Kadın Yolcuları 1 TL ödeme karşılığında taşıyacak.

Mobil Uygulamalar

Instagram Çoklu Fotoğraf Paylaşma Özelliğine Kavuştu

Daha önce Test Kullanıcılarına gönderilen Çoklu Fotoğraf Paylaşma Özelliği artık Türkiye’deki Instagram Kullanıcıları için de aktife alındı.