Yeni Haberler

Editörün Tercihi

Plesk Panel Üzerinden Google Mail ve Yandex Mail MX Ayarları Nasıl Yapılır?

Plesk Panel kullanan web sitelerinde farklı bir sunucuya mail yönlendirme işlemi – MX Ayarlarının yapılması ile alakalı ayarlara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

CepSeyir

Yandex Haritalar Uygulamasına Türkiye’deki Semt Pazarları da Eklendi

Yandex Haritalar Uygulamasına eklenen yeni bir özellik sayesinde artık Türkiye’deki Semt Pazarlarının hangi gün hangi sokaklarda kurulduğunu görebileceksiniz.

Mobil Teknolojiler

Yandex Navigasyon Çevrimdışı Kullanım Özelliği Nasıl Kullanılır?

Yandex Navigasyon Uygulamasına eklenen Çevrimdışı Kullanım Özelliği birçok kullanıcıyı ciddi anlamda memnun etti. Peki, Yandex Navigasyon Çevrimdışı Kullanım Özelliği nasıl kullanılacak?

CepSeyir

Yandex Navigasyon Uygulamasından İstanbul Maratonuna Özel Hizmet

12 Kasım 2017 – Pazar günü gerçekleştirilecek olan Vodafone 39. İstanbul Maratonu için Yandex Navigasyon Uygulaması özel bir çalışma hazırladı.

CepSeyir

Yandex.Taxi ve UBER 6 Ülke İçin İşbirliği İçerisine Gitti

Yandex.Taxi Uygulaması ile UBER Uygulaması Rusya, Azerbaycan, Ermenistan, Beyaz Rusya, Gürcistan ve Kazakistan gibi ülkelerde Ortak Çalışma kararı aldı.

Yandex

Yandex Navigasyon Uygulamasına Park Yeri Asistanı Eklendi

Ülkemizde son dönemde yaptığı atılımlar ile birçok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanılan Yandex Navigasyon uygulaması şimdi de Park Yeri Asistanı özelliği ile büyükşehirlerdeki kullanıcılarına derman oluyor.